9.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Domácí přišly během tří minut o vyhraný zápas

0

Veselý Žďár přivítal nováčka soutěže, který je narozdíl od něj v první polovině tabulce. Domácí šli do vedení, ale nakonec poločas skončil remízou. Po změně stran zvládli jít do dvoubrankového vedení a ještě pět minut před koncem vedli 4:2. Jenže pak během tří minut Šmolovy srovnaly a nakonec si odvezly jeden bod za remízu 4:4.

TJ Veselý Žďár
Lukáš Píbil, hráč V. Žďáru: „Byl to vyrovnaný zápas. Dostali jsme smolný gól, ale poločas skončil remízou. Po změně stran jsme dali další dvě branky a zápas byl vyhraný. Jenže stačily tři minuty a bylo srovnáno, přestali jsme hrát. Pak jsme na konci zápasu mohli přidat, ale máme jen bod a to je pro nás ztráta. Ztratili jsme vyhraný zápas.“

J. Dolejší [-] - P. Kubát [-] , M. Kubát [-] , J. Kubát [-] , J. Koten [-] (78. L. Vácha [-] ) , D. Šimek [-] , L. Jiráček [-] (16. P. Kučírek [-] ) , O. Nový [-] , J. Nový [-] , J. Koten [-] (54. J. Trtík [-] ) , Z. Nový [-]

TJ Šmolovy
A. Vávra [-] - M. Kulhánek [-] , R. Polák [-] , O. Kruml [-] , L. Koblížek [-] - M. Strašil [-] (52. J. Dočkal [-] ) , J. Kučírek [-] , J. Martínek [-] , T. Beran [-] (72. M. Petr [-] ) - A. Vaněček [-] , J. Hrdlička [-] -

ŽK: 20. D. Šimek , 58. M. Kubát - 58. O. Kruml .
Místo: Veselý Žďár. Počet diváků: 50. Rozhodčí: MUZIKÁŘ Jaroslav - PÍBIL Lukáš (N), NOVOTNÝ Petr (N).