8.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2015-2016

--

Šmolovy přišly o domácí neporazitelnost

14. J. Kučírek - 5. M. Venc (p.) , 51. K. Pazderka , 59. M. Venc
0

Po dvou výhrách v řadě domácí padli, navíc poprvé ztratili body na vlastním hřišti. Jejich neporazitelnost utnul druhý celek tabulky, Rozsochatec. Všechny jeho branky zařídil kanonýr Martin Venc.

Remízový poločas

Hosté šli do vedení už v 5. minutě, kdy domácí faulovali Fouska ve vápně, a rozhodčí odpískal penaltu. Tu s přehledem proměnil Martin Venc – 0:1. O devět minut později už bylo srovnáno, kdy se dokázal po přihrávce Hrdličky prosadit šmolovský Kučírek. Další půl hodinku už se diváci branky nedočkali.

Martin Venc opět vystřelil hattrick

Po změně stran hosté zlepšili svou hru a dočkali se i odměny v podobě dvou branek. Po šesti minutách vybojoval balon Fousek a jeho střela se odrazila k volnému Martinu Vencovi a ten prázdnou bránu trefil – 1:2. Za dalších osm minut už to byl o dva góly. Své sólo proměnil a zároveň uzavřel svůj hattrick Martin Venc – 1:3. Náskok hosty uklidnil a dařilo se jim odrážet nápor Šmolov, které se dostali maximálně po vápno.

TJ Sokol Rozsochatec
Karel Jelínek, vedoucí mužstva Rozsochatce: „Byl to hodně tvrdý zápas. Šli jsme brzy do vedení, pak nás přizemnilo zranění Šikýře. Řekl bych, že v první půli byli domácí opticky lepší. Po změně stran jsme začali hrát svojí hru, podařilo se nám vstřelit dvě branky, ty nás uklidnili. Dařilo se nám odrážet soupeřův nápor. Jejich akce končili u našeho vápna. Za druhý poločas jsme si výhru zasloužili.“

TJ Šmolovy
M. Dygrýn [-] - M. Kulhánek [-] , R. Polák [-] (72. M. Švec [-] ) , M. Strašil [-] (60. M. Vávra [-] ) , L. Koblížek [-] - J. Dočkal [-] (67. T. Beran [-] ) , J. Martínek [-] , J. Kučírek [-] - J. Hrdlička [-] , P. Novotný [-] , D. Toman [-] -

Z. Rýdl [-] - K. Pazderka [-] , M. Venc [-] , P. Šikýř [-] (17. J. Jindra [-] ) , D. Šumpich [-] (46. T. Kocourek [-] ) , K. Křivský [-] , L. Plodík [-] , P. Fousek [-] , V. Brož [-] , R. Venc [-] , D. Meloun [-]

ŽK: 40. M. Strašil .
Hráči zápasu: V. Brož , M. Venc .
Místo: Šmolovy. Počet diváků: 80. Rozhodčí: CULKA Ladislav - KUBÁT Jiří, VANĚČEK Leoš (N).