6.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2015-2016

--

Jeníkovu se pouťové utkání nevydařilo

1. S. Šulc , 78. T. Koten , 89. P. Vlášek - 7. M. Venc , 42. M. Venc , 73. L. Plodík , 85. M. Venc , 90. I. Pleskač
0

Golčův Jeníkov ovládlo o víkendu pouťové veselí, ale v neděli na hřišti příliš veselo. Fotbalisté nezvládli utkání s Rozsochatcem. Padli 3:5.

Rychlá branka domácím nepomohla

Úvod domácí ale vyšel na jedničku. Už v první minutě Stanislav Šulc zužitkoval centr a poslal svůj tým do vedení – 1:0. Jenže radost netrvala dlouho. V 7. minutě započal svou střeleckou etudu Martin Venc, který utekl po levé straně a z boku prostřelil brankáře – 1:1. Ještě do poločasu stejný hráč otočil skóre – 1:2. Závěr zápasu pak zabrali domácí, ale brankář Rýdl své spoluhráče podržel.

Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou

Do druhého poločasu vstoupily oba celky s vyrovnanou hrou, ale branku se podařilo vstřelit jako prvním hostům. Za ty se dokázal prosadit Plodík – 1:3. O pět minut později ale Golčák dokázal snížit. Kdy zužitkoval centr Koten a zavěsil – 2:3. Jenže pak domácí zase zmrazil Martin Venc – 2:4. Ty se ale nevzdali a minutu před koncem opět snížili na jednobrankový rozdíl. Hlavou se po rohu dokázal trefit Vlášek – 3:4. Z rychlého protiútoku, kdy Peňáz přihrál Šikýřovi, zakončil Pleskač – 3:5.

TJ SOKOL Golčův Jeníkov
Jakub Hortenský, kapitán G. Jeníkova: „Od nás to byla bída, byla na nás vidět popouťová únava. Nešlo nám nic. Soupeř byl ve všem rychlejší. My jsme dali rychlého góla a mysleli jsme si, že to půjde samo, ale nešlo. Byli bojovnější.“

TJ Sokol Rozsochatec
Karel Jelínek, vedoucí mužstva Rozsochatce: „Začátek jsme nechytli, tak jsme byli po inkasované brance trochu opaření, pak jsme hru vyrovnali a podařilo se nám skóre do poločasu otočit. Ke konci poločasu nás ještě několikrát podržel brankář Rýdl. Po změně stran se hrál vyrovnaný fotbal. Nám se podařilo vstřelit třetí gól a pak jsme si mysleli, že to půjde samo. Soupeři se podařilo snižovat, bylo to jak na houpačce. My jsme pak udeřili z brejku. Byl to infarktový zápas.“

J. Kutil [-] - J. Vlček [-] , S. Šulc [-] , T. Liška [-] , J. Hortenský [-] (81. M. Zelený [-] ) , T. Koten [-] , A. Vrdský [-] , J. Rokos [-] , D. Novotný [-] , J. Miřácký [-] (62. V. Koubek [-] ) , P. Vlášek [-]

Z. Rýdl [-] - M. Venc [-] (89. K. Peňáz [-] ) , P. Šikýř [-] , D. Šumpich [-] (85. I. Pleskač [-] ) , P. Dundáček [-] , K. Křivský [-] , L. Plodík [-] , P. Fousek [-] , D. Pelikán [-] , R. Venc [-] , D. Meloun [-]

ŽK: 80. J. Hortenský - 11. P. Fousek .
Místo: Golčův Jeníkov. Počet diváků: 80. Rozhodčí: CULKA Ladislav - BOHUNĚK Jaroslav, JIRSA Miloš.