8.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , 2015-2016

--

--

Oba týmy předvedly zlepšené výkony

0

Vedoucí tým soutěže sice minule neprohrál, ale v remízovém zápase s Českou Bělou nepředvedl podle trenér Miroslava Ledvinky dobrý výkon. Lípa prohrála v Leštině a její výkon také nebyl z řad dobrých. A i když prohrála tak trenér Ondřej Baloun byl s výkonem spokojený.

Jediná branka padla hned v první půli

V první půli padla jediná branka. Ve 35. minutě našel Benák centrem za obranou naběhnutého Ledvinku a ten křižnou přihrávkou našel Kroutila, který rozhodl – 0:1. Pak ještě hosté nastřelili tyč, do které z trestného kopu mířil Benák. Těsně před přestávkou měl šanci domácí Meruňka, ale napodobil protihráče.

Góly už nepadly

Po změně stran už se sít nerozvlnila, i přesto že se pár šancí zrodilo. Za domácí selhal Miklis, který se ocitl tváří v tvář brankáři, ale nedal. Za hosty měl dvě vyložené šance Ledvinka, ale nezachoval chladnou hlavu, zazmatkoval a míč nakonec do sítě nedopravil. Hosté sice jeden gól ještě dali, ale ten nebyl uznaný pro ofsajd.

TJ Sokol Lípa B
Ondřej Baloun, trenér Lípy: „Musím říct, že i když jsme prohráli, tak jsem spokojený. Nedal se srovnat s minulým zápasem. Chtěli jsme hlavně bojovat a běhat, protože soupeř má mladé hráče. S předvedenou hrou jsem spokojený.“

FC Chotěboř C
Miroslav Ledvinka, trenér Chotěboře C: „Bylo to výborné. Oproti minule jsme hráli dobře, zaslouženě jsme vyhráli. Měli jsme ještě několik šancí, ale nedali jsme. Navíc nám nebyl uznaný gól pro ofsajd, ale podle mě to byla hodně sporná situace.“

M. Pešák [-] - R. Krpálek [-] , P. Vondráček [-] , M. Meruňka [-] (70. J. Med [-] ) , V. Baloun [-] - Š. Miklis [-] , M. Jaroš [-] , P. Prostřední [-] , J. Heppner [-] (76. R. Čejka [-] ) - S. Böhm [-] , L. Zajíček [-]

A. Buršík [-] - O. Šimon [-] , M. Čapek [-] , J. Cicvárek [-] (46. F. Janda [-] ) , R. Fiala [-] - A. Turek [-] , P. Ledvinka [-] (82. J. Lébl [-] ) , J. Novák [-] , F. Kroutil [-] - A. Doležal [-] , L. Benák [-]

ŽK: 5. L. Zajíček , 34. S. Böhm , 60. R. Krpálek , 75. V. Baloun - 44. F. Kroutil , 62. O. Šimon . ČK: 77. S. Böhm .
Hráči zápasu: P. Prostřední - O. Šimon , F. Kroutil .
Místo: Lípa. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Krondráf Jan - .