4.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , 2015-2016

--

--

Chotěboř stále vévodí tabulce

0

Céčko Chotěboře zatím ve II. Třídě září. Po čtyřech kolech má na svém kontě plný počet bodů. Navíc střílí góly o sto šest. Jeho skóre je 19:3. O víkendu rozjetý „vlak“ přejel Keřkov, který v případě výhry mohl svého soupeře v tabulce předskočit.

Bojovný soupeř srovnal

Domácí vstoupili do utkání bez jakéhokoli strachu. A první šanci si vypracovali oni. Barák zasprintoval přes celé hřiště, ale tváří v tvář gólmanovi selhal. Trefil ho pouze do nohy. A tak se vyplnilo rčení: Nedáš, dostaneš. V 7. minutě se centr nečekaně dostal až do sítě. Brankář Uhlíř, čekal, že někdo z obránců balon odehraje z jeho blízkosti, ale opak byl pravdou – 0:1. Když pak ještě Kunc spálil další velkou šanci, tak se konečně domácí zaslouženě dostali ke srovnání. Svoboda vybojoval balon, nahrál Kuncovi, který opět sám před gólmanem selhal, ale odražený míč uklidil do sítě Svoboda – 1:1.

Chotěboř vyučila soupeře v produktivitě

Hosté po změně stran zlepšili svou hru a dokázali proměnit své šance, na rozdíl od svého soupeře. To se ukázalo, když zahodil velkou šanci Svoboda. A tak se opět trestalo na druhé straně. Po křídelní akci se dostal k míči Veselý a s přehledem zakončil – 1:2. Pak opět nedal velkou šanci Svoboda, když přeloboval brankáře, ale toho na brankové čáře zastoupil chotěbořský obránce. Domácí se pak snažili o vyrovnání, ale nic vážnějšího už si nevytvořili. Naopak hosté využili po chybách domácích dvě své šance. Nejprve se po vyhraném hlavičkovém souboji Doležala, chytře přehodil brankáře František Janda – 1:3. Poté dával svůj druhý gól Hajšman, když číhal na zadní tyči – 1:4.

TJ Sativa Keřkov
Milan Zvolánek, hráč Keřkova: „Poločas jsme byli lepším my, ale nedokázali jsme proměnit své šance. Po změně stran se hra už vyrovnala a hosté nás navíc vycvičili v produktivitě. My jsme v našem vápně málo důrazní a v tom útočném zbytečně zmatkujeme.“

FC Chotěboř C
Miroslav Ledvinka, trenér Chotěboře C: „V prvním poločase nás uspokojilo vedení 1:0 a bojovný soupeř nás začal přehrávat. Nás podržel výbornými zákroky brankář Buršík. Ve druhé půlce jsme zlepšili pohyb a nasazení a navíc jsme proměnili šance na rozdíl od domácích. Je to pro nás cenné vítězství, ale pro kvalitního soupeře příliš kruté.“

O. Uhlíř [-] - M. Sobotka [-] , M. Dubský [-] , P. Pavlík [-] , Z. Barák [-] - M. Zvolánek [-] (68. J. Šuška [-] ) , M. Pavlík [-] , P. Šrámek [-] , P. Čejka [-] (80. F. Kunc [-] ) - A. Kunc [-] , J. Svoboda [-]

A. Buršík [-] - J. Haltúf [-] , R. Smutný [-] , J. Cicvárek [-] , R. Fiala [-] (46. V. Veselý [-] ) - M. Hajšman [-] , P. Ledvinka [-] , M. Čapek [-] , P. Chlad [-] (60. V. Janda [-] ) - A. Doležal [-] , F. Janda [-]

ŽK: 64. P. Čejka - 41. M. Čapek .
Místo: Keřkov. Počet diváků: 30.