1.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , 2015-2016

--

--

Chotěboř těžila z mládí

0

Chotěbořský tým předčil soupeře hlavně svou fyzickou připraveností mladíků, kterých je v jeho řadách požehnaně.

Sobíňov ještě mladíkům stačil

První půlka přinesla vyrovnaný fotbal, a podle toho také skončilo skóre. Tedy 1:1. Do vedení šli hosté, když po faulu na Češíka rozhodčí pískl penaltu a Jan Novák ji s přehledem proměnil. Domácí ale stačili do odchodu do kabin srovnat. Kapitán Říčan napřáhl z třiceti metrů a střelou pod břevno překvapil chotěbořského brankáře.

Chotěboř rozhodl pěti brankami ve druhé půli

Po návratu z kabin mladíci hostů ukázali svou dravost a hlavně fyzičku. Dvěma rychlými góly soupeře položili. Nejprve se pustil odvážně mezi stopery Češík, který pak zamířil přesně k tyči. O chvilku později stejný hráč připravil balon před prázdnou branku Turkovi a ten se také nemýlil. Rázem to bylo 1:3. Když hosté ještě přidali další tři góly, tak bylo po zápase. Domácí dokázali pouze snížit na 2:6, když se hlavičkou trefil Zrzavý.

TJ Sokol Sobíňov
Pavel Kafka, hráč Sobíňova: „První poločas to bylo docela vyrovnané, i vzhledem k vedru. Ve druhém poločase se ale ukázalo to, že hosté mají hodně mladé kluky, myslím, že tak o generaci. Byli na tom líp fyzicky.“

FC Chotěboř C
Miroslav Ledvinka, trenér Chotěboře C: „Po vyrovnané první půlce se ukázala naše výhoda. A to lepší fyzická připravenost našich mladíků.“

P. Veselý [-] - M. Vopršal [-] , T. Štěrba [-] , O. Vopršal [-] , V. Starý [-] - J. Hečko [-] , M. Ondráček [-] , D. Říčan [-] , J. Pilař [-] - M. Hochman [-] , T. Zrzavý [-]

A. Buršík [-] - O. Šimon [-] , M. Čapek [-] , J. Cicvárek [-] , F. Kroutil [-] - A. Turek [-] , J. Novák [-] , P. Chlad [-] , J. Hajšman [-] - A. Doležal [-] , P. Češík [-]

Hráči zápasu: D. Říčan - P. Chlad , J. Novák .
Místo: Sobíňov. Počet diváků: 20.