23.kolo, Pardubický | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

--

Prosetín si bere body

3

Domácí Prosetín přivítal na svém trávníku hostující Hrochův Týnec. Domácí si vypracovali v prvním poločase dva góly, další přidali na začátku druhého poločasu, Týnec dal gól až v samotném závěru zápasu a mírnil tak konečný stav na 3:1.

SK Sokol Prosetín
R. Hlouš [-] - O. Tichý [-] , V. Spilko [-] (62. J. Gabriel [-] ) , T. Tichý [-] (77. J. Poslušný [-] ) , V. Marek [-] (86. T. Horák [-] ) , F. Šafránek [-] , J. Ročňák [-] (89. O. Drnec [-] ) , I. Šikl [-] , R. Vodvárka [-] , T. Kulháň [-] , F. Slavík [-] (84. J. Pařízek [-] )

Hrochův Týnec
R. Pouč [-] - J. Lištván [-] , R. Malý [-] , R. Fabián [-] (66. P. Blajda [-] ) , R. Havlíček [-] , V. Doležal [-] , D. Šibal [-] , J. Unger [-] , M. Krušina [-] , M. Friček [-] , J. Vágner [-]

Místo: Prosetín. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Svědiroh Miroslav - LUKÁŠEK Jiří, BOUZ Tomáš.