14.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

Čáslavice vezou z Třebenic výhru

41. M. Šimek , 54. M. Klika , 65. M. Šimek , 76. M. Šimek (p.) , 83. P. Růžička , 86. M. Klika
12

Fotbalisté Čáslavic si v posledním zápase podzimu připsali výhru a upevnili si druhou příčku tabulky

Hosté se ujali vedení

Fotbalisté Třebenic přivítali v posledním podzimním zápase na svém hřišti favorizované Čáslavice. Před týdnem se oba soupeři potkali v opačné roli, kdy byl hostitelem tým Čáslavic. Ty se se svým soupeřem nemazlily a vyprovodily je vysokou porážkou 8:1. Zápas se hrál chladného podzimního počasí. Začátek utkání

přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali přicházet také
šance. Jenže gólmani obou týmů byli na svém místě. Když už se blížil
konec poločasu a všichni si mysleli, že v prvním poločase žádná branka
nepadne, udeřili ve 41. minutě hosté a zásluhou Marcela Šimka
šli do kabin mnohem veselejší - 0:1. Přesto měl být zápas ještě
otevřenou partií a domácí fanoušci pevně věřili v bodový zisk. Jenže hosté mají momentálně výbornou formu.

Hosté se po pauze rozstříleli

Ve druhém poločase už existovalo jen jedno mužstvo a to hostující Čáslavice. V 54. minutě navýšil vedení hostů Marián Klika - 0:2. V 65. minutě se pak druhou trefou v zápase prosadil hostující kanonýr Marcel Šimek a o vítězi zápasu začínalo být jasno - 0:3. Ten samý hráč pak v 76. minutě zaznamenal hattrick z pokutového kopu. V 83. minutě se pak zapsal do střeleckých statistik Patrik Růžička a na konečných 0:6 pak pečetil výhru hostů v 86. minutě Marián Klika.