16.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Vedoucí Předín podlehl Čáslavicím a opustil svému soupeři čelo tabulky

8

Ve šlágru kola zvítězily Čáslavice v Předíně 3:1 a vystřídaly svého soupeře v čele tabulky

Hosté se ujali vedení

Ve šlágru kola přivítal vedoucí Předín třetí tým tabulky z Čáslavic. Mezi oběma celky byl rozdíl jen dvou bodů a v případě výhry Čáslavic mohli jít hosté minimálně na jeden den do čela tabulky. Oběma týmům se vstup do jarní části nevyvedl. Oba celky totiž utrpěly porážku. Předín podlehl na půdě Okříšek 3:1 a Čáslavice dokonce doma překvapivě nestačily na Radotice, kterým podlehly těsně 0:1. Na podzim se oba celky rozešli smírně 3:3. Utkání se hrálo za velice chladného počasí. Začátek zápasu se hostujícímu týmu skvělé povedl, když již ve 4. minutě

Hosté ještě skóre navýšili

Do druhé půle šli domácí s odhodláním vyrovnat, ale to se jim nepodařilo. Naopak se hostům podařilo skóre navýšit, když se v 65. minutě prosadil Patrik Růžička - 0:2. To už vypadalo s domácími velice špatně. V 80. minutě sice ještě vykřesal naději Vojtěch Kos, kterou však o dvě minuty později pohřbil svou druhou brankou v zápase Marcel Šimek. Hosté tak vystřídali Předín v čele tabulky kde byl nepřetržitě od třetího kola.

Předín
Vídeňský Vojtěch, hráč: Kombinačně jsme si dokázali s nepřiznivým počasím poradit vcelku dobře. Herně jsme oproti soupeři měli navrch. Bohužel stejně jako minulý týden, jsme vypracované šance neproměnili.