22.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

Čáslavice deklasovaly Jemnicko B

6. M. Busta , 12. P. Růžička , 21. M. Šimek , 59. T. Rygl , 64. M. Šimek , 69. M. Šimek , 70. P. Růžička , 76. M. Obůrka (p.) , 81. M. Šimek - 89. P. Nevrkla
6

Třetí tým tabulky z Čáslavic si s chutí zastřílel proti Jemnicku B, který porazili 9:1

Domácí o tři góly lepší

Čáslavice přivítaly na svém hřišti Jemnicko B. Na podzim se radovaly z výhry 3:1 Čáslavice. Do sestavy Čáslavic se vratil po karetním trestu ostrostřelec Marcel Šimek, který hodně chyběl Čáslavicím v předchozích dvou kolech. Zvláště v minulém kole, když nestačily na Rapotice B. Zápas se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí. A hned od 6. minuty vedli domácí brankou Michala Busty - 1:0. Ve 12. minutě pak přidal druhou branku domácích Patrik Růžička - 2:0. No a ve 21. minutě se také do střelecké statistiky zapsal navrátilec do sestavy Marcel Šimek - 3:0. Domácí tým si tak vybudoval solidní základ k výhře.

Po pauze pokračovala kanonáda

Ve druhém poločase pokračovala demolice hostů. V 59. minutě se prosadil další domácí střelec Tomáš Rygl - 4:0. Poté přišli chvilky domácího kanonýra Marcela Šimka, který po dvou gólech z 64. a 69. minuty slavil hattrick - 6:0. Ihned o minutu později se opět prosadil Patrik Růžička - 7:0. Domácí celek byl nadále při chuti a v 76. minutě se trefil také Michal Obůrka - 8:0. Čtvrtý zásah pak ještě přidal v 81. minutě Marcel Šimek a domácí byli blízko vytoužené desítky. Té se nedočkali a naopak v 89.minutě dal čestný úspěch hostů Pavel Nevrkla - 9:1.

1. FC JEMNICKO B
Tesař Karel, hráč: Zápas se nám vůbec nepovedl. Byli jsme rádi že jsme na utkání sehnali hráče. Celý zápas měl soupeř ve svých rukou a my si skoro nic nevytvoříli.