7.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Mohelno vyhrálo a je v kontaktu s čelem tabulky

0

První výhru na domácím hřišti si připsali hráči Mohelna, kteří se tak vyšvihli na čtvrté místo tabulky jen dva body za vedoucí Valečí.

Mohelno si získalo dvougólový náskok

Hráči z Mohelna musely nastoupit do zápasu bez svého kapitána Michala Kerndla, ale s odhodláním získat po domácích dvou remízách plný bodový zisk. Od začátku utkání Mohelno svého protivníka přehrávalo a spalovalo své šance. Jak Tomáš Vostal tak Tomáš Jeřábek své sólo nájezdy neproměnily. Tu největší však zahodil ve 30. minutě Petr Štěpán neúspěšně zvládnutou penaltou. Naštěstí se tento hráč za pět minut prosadil už gólově. Po nahrávce od Davida Horkého prostřelil střelou k tyči hrotovického brankáře Martina Virgla 1:0. Ve 40. minutě přidal druhý gól David Horký 2:0. A tak i skončil první poločas.

Na konci zápasu se červenalo

Ve druhém poločase žádný velký nápor Hrotovic nepřišel. Domácí Mohelno tak bezpečně kráčelo ke třem bodům. V 80. minutě dal definitivní tečku za zápasem Jiří Sladký. Stínem utkání byli čtyři zranění hráči hostujících Hrotovic a vyloučení jejich hráče Jiřího Čtvrtníčka v poslední minutě zápasu. Hrotovice tak možná budou mít v příštím zápase v Rouchovanech problémy se sestavou.

Sokol Hrotovice B
Svoboda Milan, vedoucí Hrotovic B: Náš dnešní výkon nebyl vůbec dobrý. Měli jsme špatný den, který měl i pan rozhodčí. Poškodil obě strany.