18.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Kameňák přišel o vedení, s Novými Hodějovicemi bere remízu

7

Fotbalisté Kamenného Újedu vedli dvakrát na hřišti Nových Hodějovic díky Barnykovi a Fouskovi, jenže domácí do poločasu srovnali Trachtou. Ve druhém poločase se v 72. minutě opět prosadil Trachta a zápas skončil remízou 2:2. Hodějovice v jarní části na domácím hřišti ještě neprohráli.

TJ Sokol Kamenný Újezd B
Trenér: Remíza byla asi spravedlivá. Domácí měli opticky více ze hry. Náš tým hrál pozorně odzadu. Nejvíc šancí měli v začátku druhé půle. To jsme se štěstím přestáli. V útoku jsme pak byli celkem nebezpeční a tak Hodějovice museli dvakrát dotahovat náš náskok. Nejvíce nás zlobil jejich asi nejlepší hráč v útoku Trachta. Střelec dvou branek. Bod z venku bereme.