12.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

--

Juřinka se dál trápí

0

Na půdu Juřinky zavítal rezervní celek Brumova. Vzhledem k vyrovnanému počtu bodů obou týmů se hrálo o to, kdo koho v případě výhry přeskočí v tabulce. První poločas vyšel lépe hostům, kteří od 40. minuty vedli po brance Marka Macháče. Za domácí hned po změně stran vyrovnal Norbert Škorňa, ale o vítězství Brumova rozhodl svou brankou ze 63. minuty Martin Krahula.

Marek Macháč poslal hosty do vedení

Ani jeden z týmů na tom není na konci podzimní části nijak zvlášť dobře. Juřinka má na svém kontě 12 bodů a na výhru čeká více než pět kol. Ani béčko Brumova nijak extra neválí. V útoku se sice může spolehnout na branky nejlepšího střelce soutěže Patrika Naňáka, ale bodů měl Brumov před zápasem o jeden více než Juřinka.  V prvním poločase byl k vidění vyrovnaný fotbal, ve kterém si obě mužstva příliš šancí nevypracovala. Až ke konci prvního poločasu se změnilo skóre. Po přízemním centru před bránu se ocitl sám před brankářem Holáněm brumovský Marek Macháč, který neměl problém skórovat. Brumov si tedy odnášel do šaten vedení 0:1.

Vyrovnání Juřince dlouho nevydrželo

Juřinka po příchodu na trávník dokázala velice rychle vyrovnat. Po rohovém kopu nechala hostující obrana Norberta Škorňu trestuhodně osamoceného a bylo vyrovnáno – 1:1. Brumov si však vzal své vedení zpátky v 63. minutě. Po centru se prosadil opět nikým nehlídaný Martin Krahula – 1:2. Juřinka po obdržené brance vsadila vše na jednu kartu a vrhla se do útoku, tím však odkryla obranu pro rychlé brejky hostů. Patrik Naňák však v samostatném úniku na brankáře Holáně nevyzrál. Domácí si žádnou tutovku nevytvořili, a proto bere všechny tři body Brumov.

TJ Juřinka
Zdeněk Veselý (trenér): Brumov měl v útoku rychlé brejkové hráče Rittera s Naňákem, kteří nám dělali velké problémy. Bojovali jsme, zápasu by slušela asi remíza, ale nepřálo nám štěstí.