11.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

Utkání rezerv zvládl líp Valmez

8. A. Pecha , 16. P. Naňák (p.) - 21. M. Macíček , 37. M. Macíček , 42. L. Gromus , 55. F. Novák
0

Do Brumova v rámci 11. kola zajížděl rezervní tým Valašského Meziříčí. Domácí se dvěma brankami rychle ujali vedení, ale Valmez vrátil do zápasu útočník Marek Macíček a ještě do konce poločasu dal hostům vedení Lukáš Gromus. Ve druhém poločase si domácí vytvořili tlak až v závěru utkání, ale to už prohrávali o dvě branky po gólu Filipa Nováka. Béčko Valmezu tak bere ze zápasu tři body.

Valmez provedl dokonalý obrat

Domácí začali utkání lépe než soupeř. Hráčům Brumova více vyhovovalo malé hřiště, čehož také dokázali rychle využít. Adam Pecha v 8. minutě otevřel skóre zápasu – 1:0. Za dalších 8 minut přidal z pokutového kopu druhou branku Patrik Naňák a s hosty to vypadalo bledě – 2:0. Valmez měl však ve svém útoku zkušeného Marka Macíčka, který dvěma góly ve 21. a 37. minutě vyrovnal. Nejdříve si naběhl na dlouhý aut, který následně přetavil v přesný lob přes brankáře Smolíka – 2:1. Při druhé brance Macíček zachytil špatně hozený aut soupeře, zasekl míč a krásnou technickou střelou poslal balón do sítě – 2:2. Ještě do poločasu šel Valmez do vedení. Gólem do šatny se po pěkné akci Kundráta prosadil dorážející Gromus – 2:3.

Novák pečetil tři body Valmezu

Branka z konce prvního poločasu byla zřejmě zlomová, protože Brumov nedokázal za celý druhý poločas najít recept na obranu soupeře a skvěle chytajícího brankáře Majera. Hosté navíc dokázali držet míč na kopačkách a ovládat hřiště a domácí se do soustavnějšího tlaku nedostali. Navíc to od 55. minuty bylo 2:4, protože se za hosty prosadil Filip Novák. Brumov se do tlaku dostal až v závěru, ale gólman Majer předvedl několik skvělých zákroků a svůj tým podržel. Rezerva Valašského Meziříčí tak veze z Brumova všechny tři body.

TJ Valašské Meziříčí B
Daniel Šulák (trenér): Měli jsme dnes špatný začátek, ale vyrovnali jsme a pak se nám hrálo dobře. Domácí hráli ofenzivní fotbal a to nám vyhovuje. Dnes nás taky skvělými zákroky podržel brankář Majer.