10.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

--

Juřica hattrickem sestřelil Juřinku

0

Na hřiště Juřinky zavítal v rámci 10. kola tým Valašských Příkaz. Hosté odehráli výborný zápas a v jejich dresu se převedla hlavně dvojice Juřica – Vaculka. Vlastimil Juřica stihl v prvním poločase nastřílet čistý hattrick a Lukáš Vaculka, kromě gólových přihrávek, přidal po přestávce ještě čtvrtou branku.

Juřicův hattrick

V Juřince se očekával spíše vyrovnaný zápas, to ale od začátku neplatilo. Hosté hráli výborný kombinační fotbal, zatímco domácí nestíhali pokrývat útoky soupeře. Na první branku se nečekalo dlouho. Ve 12. minutě se po přízemním centru na zadní tyči poprvé v prvním poločase prosadil Vlastimil Juřica, který zahájil cestu za hattrickem – 0:1. Přesně po půlhodině hry přidal svoji druhou branku. Juřica přešel přes dva hráče Juřinky a přesnou střelou zvýšil na 0:2. Minutu před koncem prvního poločasu završil Juřica hattrick, když proměnil svou samostatnou akci snad od půlky hřiště – 0:3.

Juřinka se na gól nezmohla

Juřinka nedokázala v prvním poločase najít recept na hru svého soupeře a ani ve druhém poločase tomu nebylo jinak. Domácí si za celý zápas nevypracovali kloudnější ofenzivní akci. To hosté hráli v pohodě a nadále hlavně dvojice Juřica – Vaculka dělala domácí obraně starosti. V 69. minutě se dočkal branky také druhý jmenovaný, který zužitkoval přímočarou akci ke vstřelení branky – 0:4. Branky Valašských Příkaz padaly jednoduše jako přes kopírák a domácí až do konce zápasu nenašli na svého soupeře recept. Utkání skončilo jasným vítězstvím Valašských Příkaz, které si vezou domů tři body.

TJ Juřinka
Zdeněk Veselý (Juřinka, trenér): Soupeř nás dnes jasně přehrál. Hrál rychle a přímočaře a my jsme na jeho hru nedokázali za celý zápas najít recept. Pokud si soupeř vypracoval šanci, proměnil ji.