3.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

--

Juřica vystřelil Příkazům tři body

0

Valašské Příkazy přivítaly na svém hřišti tým Vlachovic. Ve vyrovnaném utkání padla jediná branka, kterou vstřelil střelec Valašských Příkaz v posledních kolech – Vlastimil Juřica.

Ve vyrovnaném utkání se oba týmy přetahovaly o držení míče a nebezpečné situace se odehrávaly na obou stranách. První zahrozili domácí už ve třetí minutě. Po rohovém kopu, který zahrával Vlček, zakončil Staník pouze do připraného brankáře Bodláka. Hosté odpověděli svým rohovým kopem, který v 11. minutě Šimoník zakončil těsně nad bránu. Jediná branka utkání přišla ve 24. minutě. Po vybojovaném míči Staníka převzal míč Gargulák, který našel ulicí Juřicu a ten kličkou přes gólmana zakončil do prázdné brány - 1:0. Hosté odpověděli znovu Šimoníkem, ale jeho střelu skvěle zlikvidoval brankář Valčík. Do prvního poločasu stihl Šimoník ještě jednu střelu, ale opět se zaskvěl gólman Valčík.

Ve druhém poločase se už tolik šancí neurodilo. Domácí si hlídali hubený náskok a pouštěli se do rychlých protiútoků, hosté naopak nedokázali vážěn zahrozit. V 60. minutě se do jednoho takového dostal po přihrávce Valčíka Lukáš Gargulák, ale brankář hostů byl připraven. O dvě minuty ještě domácí Přemysl Staník vystřelil na bránu, brankář Bodlák však vytlačil míč nad bránu. Poslední šanci utkání a k vyrovnání zápasu měl Marek Váňa, ale jeho střelu vychytal perfektní Michal Valčík. Valašské Příkazy tak ubránili jednogólové vítězství a do tabulky si zapisují další tři body.