12.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

Hrachovec rostřílel Vizovice

5. M. Jež , 13. V. Baroš , 29. M. Baran , 51. D. Varga , 68. M. Orság , 85. D. Varga - 88. J. Fuksa
0

Vizovice mají v této sezoně velké problémy. Nováček 1.B třídy prohrál před utkáním v Hrachovci šestkrát v řadě, což z něj dělá výrazného aspiranta na sestup do Okresního přeboru. Hrachovci se daří zejména na domácí půdě, a proti Vizovicím to chtěl potvrdit. Domácí si nakonec s chutí zastříleli a Vizovice rozdrtili 6:1.

Do poločasu bylo rozhodnuto

Od začátku bylo jasné, který z týmů zvítězí. Domácí od úvodních minut diktovali tempo hry a bylo jen otázkou, kolik gólů si Vizovice z předměstí Valašského Meziříčí odvezou. Hrachovec využil špatné formy hostí hned v 5. minutě, kdy otevřel skóre Marek Jež – 1:0. O pouhých 8 minut později vedli domácí o dvě branky, když hlavou zvýšil Vojtěch Baroš – 2:0. Hosté hráli opravdu špatně, nedostávali se téměř ani na útočnou polovinu. Domácím se nakonec do prvního poločasu podařila vstřelit ještě jedna branka, do statistik se zapsal útočník Michal Baran – 3:0.

Hosté nakonec inkasovali šestkrát

Domácí si na hřišti dělali co chtěli a hosté se jen bezzubě bránili. Šest minut po začátku druhého dějství Hrachovec přidal čtvrtý zásah, David Varga přešel přes dva protihráče a střelou k tyči zvýšil na 4:0. Pátý gól připravil střídající Melichařík, jenž utekl po křídle a centrem na malé vápno vyzval ke skórování Michala Orsága, kterému stačilo pouze uklidit kulatý nesmysl do odkryté branky – 5:0. V 85. minutě byli diváci svědky tenisového kanára, David Varga přetlačil ve vápně obránce a překonal ne příliš jistého gólmana Špačka pošesté – 6:0. Hosté z Vizovic se nakonec dočkali alespoň čestného zásahu, na 6:1 korigoval Jan Fuksa.

SK Hrachovec
Dušan Janošek - trenér: "Byl to jednoznačný zápas, náš dnešní soupeř byl velmi slabý, na úrovní okresního přeboru. Od začátku jsme je výrazně přehrávali, nepamatuju si, že bychom někdy hráli tak jednostranné utkání."

V. Vaigl [-] - R. Vaigl [-] (63. P. Melichařík [-] ) , M. Cahlík [-] (60. T. Brázdil [-] ) , M. Vaigl [-] - V. Zahradníček [-] (69. D. Peml [-] ) , D. Varga [-] , D. Volek [-] (40. J. Tvarůžek [-] ) , M. Jež [-] , V. Baroš [-] - M. Baran [-] , M. Orság [-] (73. R. Adamík [-] )