12.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

--

Koryčany získaly důležité body a jsou bod za vedoucím Slováckem

0

Jalubí potřebuji body jako sůl, ale proti Koryčanům tyto body nezískalo. Koryčany byly týmem, které kontrolovalo svou cestu za vítězstvím a za třemi body.

Hosté získali brzy náskok

Koryčany přijely do Jalubí s cílem bodovat, aby se udržely na špici tabulky. V Jalubí se očekávalo typické utkání, ve kterém domácí celek zjednodušuje hry nakopávanými míči, o jejich následný zisk usiluje v soubojích. S touto nepříjemnou taktikou vyrukovalo Jalubí i na Koryčany, ale ty se s hrou domácích solidně popasovaly. Navíc hostům pomohla situace ze 13.minuty, ve které se prosadil Michal Huška, který střelou z 22-ti metrů nedal domácímu brankáři šanci zasáhnout - 0:1. Hosté se po brance uklidnili a domácí Jalubí do ničeho nepustili. Výjimku byly standardní situace, které Jalubí chtělo využít ke vstřelení branky, ale defenzíva hostů pracovala precizně a nedovolila domácím skórovat. Naopak to byly Koryčany, které mohly náskok zvýšit, ale ani Gejdoš a ani Kroutilík své šance nevyžili. Respektive je vychytal brankář domácích Lukáš David. Do kabin tak odcházeli spokojenější hosté. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil.

Koryčany dokráčely ke třem bodům

Domácí svou typickou hrou nedokázali najít skulinu v obraně hostí a tak přišel trest na straně druhé. Po dlouhém nákopu za obranu domácích chyboval gólman David a nabídl šanci Rostislavu Gejdošovi, který opuštěnou svatyni domácích trefil podruhé. 76.minuta znamenala vedení hostí 0:2. Domácí se snažili o kontaktní branku, ale hosté si spolehlivě pohlídali svůj náskok a zaslouženě zvítězili.

FC Koryčany
Boris Kroutilík - hráč: Očekávali jsme nepříjemné utkání na malém hřišti, na kterém domácí celek hraje jednoduché nakopávané míče. S touto klasickou hrou domácích jsme se slušně popasovali a utkání dovedli do vítězného konce. Myslím si, že body jsme získali zaslouženě.

SK Jalubí
L. David [-] - P. Klajn [-] , M. Zapletal [-] , T. Ulman [-] , J. Botek [-] (75. J. Gajdošík [-] ) , P. Doseděl [-] , L. Janeček [-] , P. Hromada [-] , M. Vrábl [-] , T. Gajdorus [-] , D. Nosek [-] (85. J. Tomaštík [-] )

FC Koryčany
M. Vrba [-] - K. Věžník [-] , P. Prokeš [-] (60. M. Hubr [-] ) , M. Huška [-] , P. Posolda [-] , F. Hanák [-] , O. Samsonek [-] , J. Tesař [-] , R. Gejdoš [-] , P. Prachař [-] , B. Kroutilík [-] (90. M. Brázda [-] )

ŽK: 80. D. Nosek - 41. J. Tesař , 53. B. Kroutilík , 62. R. Gejdoš .
Místo: Jalubí. Počet diváků: 150. Rozhodčí: SLOVÁČEK Adam - OHAREK Petr (N), TESAŘ Jaroslav (N).