8.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

--

--

--

Jiskra si připsala první tříbodovou výhru. Sedmi brankami sestřelila celek Jalubí

0

Jalubí přijelo na půdu do Starého Města, které usilovalo o první tříbodové vítězství. Už první poločas naznačil, že by se domácí borci mohli radovat z první tříbodové výhry a druhý poločas to jen potvrdil. Jalubí si nakonec odvezlo sedmigólový příděl.

Domácí si vytvořili dvoubrankové vedení

V sobotu, v den staroměstských hodů, se Jiskra utkala v derby utkání se sousedním SK Jalubí. Hrálo se na ligovém hřišti na Širůchu. A Jiskra potvrdila rčení "Čí sů hody, naše". Už ve 2.minutě po akci T.Mullera vstřelil branku David Melichárek a domácí se ujali vedení 1:0 a uklidnili se. Hned v 6.minutě zahrozili znovu domácí, ovšem brankář Jalubí David zabránil s nutnou dávkou štěstí na brankové čáře. Ale ve 21.minutě byl už krátký na střelu Pavla Šmatelky, který navýšil vedení domácích na 2:0. Hosté zahrozili ve 24.minutě, ale brankář domácích Trubačík byl proti. Dvě šance Jiskry ve 27.minutě a 28.minutě odvrátila obrana Jalubí a za stavu 2:0 se odcházelo do kabin.

Střelecké hody ve druhém poločase

Po přestávce pokračoval zápas v režii Jiskry. Už po dvou minutách druhého poločasu se měnilo skóre, když David Melichárek obešel vše, co mu stálo v cestě a zavěsil na 3:0. 64.minuta přinesla čtvrtou branku domácích. Hostující brankář David nic nezmohl proti hlavičce Jakuba Salaye, nové posile z 1.FC Slovácko, bylo 4:0. Hosté v 69.minutě upravují na 4:1 Tomášem Gajdorusem, ale hned po rozehrávce a zakončení se trefuje znovu Jakub Salay - 5:1. Za dvě minuty je to po hlavičce Tomáše Gajdoruse 5:2, ale Jiskra pokračuje v koncertu a v 75.minutě O.Hastík krásně nahrál Radimovi Juráňovi, který zvyšuje na 6:2. 89.minuta pak přináší poslední zásah v utkání a to když se prosadil domácí Josef Blaha a uzavřel skóre utkání na konečných 7:2. Domácí tak získali potřebné tři hodové body.

JISKRA Staré Město
Pavel Vlček ml. - trenér Jiskry Staré Město: S utkáním jsem byl maximálně spokojený. Předvedli jsme, že dokážeme proměňovat brankové příležitosti a jsem rád, že se to povedlo právě na dnešní hody ve Starém Městě.

L. Trubačík [-] - D. Melichárek [-] (83. M. Trubačík [-] ) , J. Daťko [-] , T. Műller [-] (61. M. Bělaška [-] ) , P. Vlček [-] , O. Hastík [-] , P. Šmatelka [-] (72. O. Svoboda [-] ) , J. Salay [-] (80. J. Blaha [-] ) , R. Juráň [-] , M. Grebeň [-] (28. J. Maňásek [-] ) , J. Žajdlík [-]

SK Jalubí
L. David [-] - D. Nosek [-] (76. J. Gajdošík [-] ) , M. Jungman [-] , P. Doseděl [-] (84. M. Andrýsek [-] ) , L. Janeček [-] , J. Žaluda [-] (28. M. Burián [-] ) , P. Hromada [-] , M. Vrábl [-] , T. Gajdorus [-] , P. Klajn [-] , J. Botek [-]

ŽK: 25. R. Juráň , 33. P. Šmatelka , 45. J. Žajdlík - 17. P. Doseděl , 19. D. Nosek , 26. J. Botek , 55. P. Hromada .
Hráči zápasu: P. Hromada .
Místo: Rybníček. Počet diváků: 150. Rozhodčí: SUROVEC Tomáš - STUCHLÍK Jiří (N), ŠILC Roman (N).