5.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

Další utkání Jiskry Staré Město, ve kterém se rozhodovalo v pokutových kopech

0

V sobotu 5.9.2015 přivítala Jiskra na domácí půdě celek Sokola Ořechov.

Šmatelka a Březina střelci první půle

Utkání začalo neproměněnou šancí hostů, která přišla nečekaně rychle a to už v 8.minutě utkání. A tak se naplnilo přísloví "nedáš - dostaneš". Domácí Juráň vykopl z prázdné branky míč a po rychle založeném protiútoku se domácí ujali vedení po dorážce Pavla Šmatelky a to v 9.minutě. I přes tuto branku ovšem nemohou domácí stále najít už několikátý zápas střeleckou mušku, a tak opět zahazovali šance anebo trefovali brankáře hostů, který Ořechov uchránil od většího brankového přídělu. Hosté hrozili především z rychlých kontrů vedených Pavlem Březinou a v nastavení prvního poločasu tento hráč po hrubé chybě domácí obrany vyrovnal. Poločasové skóre 1:1 nasměrovalo hráče obou týmů do kabin.

Série neproměněných šancí domácích

Do druhého poločasu nastoupili domácí s odhodláním vstřelit rozhodující branku a vyhnout se tak penaltovému rozstřelu. Průběh druhého poločasu se příliš nezměnil od poločasu prvního. Hosté se bránili a domácí šance znovu neproměňovali nebo je vychytal brankář hostí Stanislav Kučera. A když Jiskra Staré Město netrefila v největší šanci ani prázdnou hostující branku, skončil zápas nerozhodně a opět se v utkání Jiskry Staré Město rozhodovalo v penaltovém rozstřelu. Bylo to další utkání, ve kterém si borci Jiskry mohly vyzkoušet nervy právě v zahrávání střel z bílého puntíku.

V penaltách úspěšnější hosté z Ořechova

V penaltovém rozstřelu domácí opět propadli, a tak jim zůstal pouze bod.

JISKRA Staré Město
Pavel Vlček - trenér domácích: Měli jsme obrovské množství šancí, ze kterých jsme dokázali skórovat pouze jednou. Na řadu přišly opět pokutové kopy, ve kterých jsme tentokrát neuspěli a připravili jsme se zbytečně o body.

J. Vávra [-] - J. Daťko [-] , P. Vlček [-] , O. Svoboda [-] , O. Hastík [-] , P. Šmatelka [-] , L. Grebeň [-] (70. T. Műller [-] ) , M. Trubačík [-] , R. Juráň [-] , M. Grebeň [-] , V. Trubačík [-] (33. J. Žajdlík [-] )

TJ Sokol Ořechov
S. Kuchař [-] - J. Šesták [-] , Z. Kuchař [-] (75. Z. Krys [-] ) , P. Březina [-] , J. Hlaváč [-] , L. Sklenka [-] , D. Váňa [-] , P. Kokta [-] , M. Bublík [-] , M. Pavlíček [-] , M. Hlúpik [-]

ŽK: 53. M. Grebeň , 67. R. Juráň , 76. J. Daťko - 40. Z. Kuchař , 71. P. Kokta , 89. M. Hlúpik .
Hráči zápasu: O. Hastík - P. Březina .
Místo: Rybníček. Počet diváků: 60. Rozhodčí: MALOTA Vladimír - KATRŇÁK Milan, VESELÝ Michal.