4.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

Prakšice nedaly Morkovicím šanci k bodům

34. J. Dynka , 40. J. Mikel , 47. J. Dynka , 50. T. Ondra
0

V Prakšicích byly k viděni čtyři vstřelené branky, které byly rovnoměrně rozděleny do obou poločasů.

Převaha domácím přinesla příjemný náskok

Morkovice přijely do Prakšic v silné sestavě a pomýšlely na bodový zisk. Domácí vycházeli ze zabezpečené obrany, ze které vyráželi do nebezpečných brejků, z nichž jim dva vyšly. Autorem první branky byl ve 34.minutě Jakub Dynka. Druhou branku do poločasu přidal Jaromír Mikel. Naopak Morkovice se k žádné větší šanci v prvním poločase nepropracovaly.

Domácí zvýraznili vedení

Po přestávce se dění na hřišti nezměnilo a Prakšice přidaly do 50. minuty další 2 góly a o osudu zápasu bylo rozhodnuto. O branky se podělili Jakub Dynka a Tomáš Ondra. Potom se hra za rozhodnutého stavu uvolnila a přibývalo šancí na obou stranách, domácí kapitán Jakub Dynka asi nechtěl donést "poplatek" za hattrick a neproměnil 2 samostatné nájezdy na gólmana Morkovic. Výsledkem byla naprosto zasloužená výhra domácích 4:0.

TJ Sokol Prakšice
V. Minařík [-] - J. Mikel [-] (89. D. Slezák [-] ) , T. Sychra [-] (60. T. Minařík [-] ) , O. Šimuni [-] , J. Babušík [-] , J. Dynka [-] , M. Gajdůšek [-] , M. Ulčík [-] , D. Michálek [-] (70. O. Rubeš [-] ) , P. Němeček [-] , T. Ondra [-]

FC Morkovice B
J. Vdoleček [-] - M. Oplt [-] , R. Handl [-] , P. Koláček [-] (65. O. Novák [-] ) , M. Dutka [-] , L. Šimoňuk [-] , J. Smažinka [-] , D. Skácel [-] , R. Zápařka [-] , M. Pajgr [-] , A. Přecechtílek [-] (26. J. Petráš [-] )

ŽK: 80. M. Gajdůšek - 80. M. Oplt .
Místo: Prakšice. Počet diváků: 60. Rozhodčí: TOMAN Stanislav - BABUŠÍK Josef (N), OPLT Martin (N).