1.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Mistřice, i přes rychlý náskok, nedokázaly utkání dotáhnout do vítězného konce

0

Mistřice šly brzy do trháku, o který v průběhu utkání zcela přišly a nakonec si neodvážejí ani bod.

Hosté byli v trháku, ale domácí je dotáhli

Hosté začali velmi aktivně a ve vysokém tempu na což nedokázali domácí zareagovat. Ve 27 minutě první půle hosté zvýšili už na 0:2 a zdálo se že mají utkání plně pod kontrolou. Domácím se však podařilo z minima vytěžit maximum a ještě do poločasu se jim podařilo vyrovnat na 2:2.

Druhý poločas pod kontrolou domácích

Ve druhé půli už převzali otěže utkání domácí a v 59 minutě se jim to podařilo zúročit i střelecky a šli do vedení 3:2. Poté už domácí kontrolovali průběh utkání, hosté se snažili z brejků utkání srovnat, ale v druhé půli se nedostali k zakončení. A tak utkání skončilo zaslouženým vítzstvím domácích.

TJ SOKOL Huštěnovice
D. Kulhavý [-] - M. Střítecký [-] (78. P. Kanyza [-] ) , L. Puškáč [-] (89. J. Silný [-] ) , R. Zlámalík [-] , J. Petrželka [-] , P. Černý [-] , F. Silný [-] , P. Straka [-] , A. Váverka [-] , O. Adamík [-] , D. Tománek [-]

TJ - Sokol Mistřice
M. Jurga [-] - M. Bilavčík [-] , M. Huňka [-] (63. J. Janečka [-] ) , J. Blaha [-] - J. Bilavčík [-] - I. Engler [-] , M. Horňák [-] (59. J. Posolda [-] ) - V. Ondroušek [-] (38. P. Nesázal [-] ) , L. Trojek [-] (75. P. Sklenář [-] ) , J. Krupa [-] (71. M. Šnajdar [-] ) , V. Lapčík [-]

ŽK: 49. J. Petrželka .
Hráči zápasu: L. Puškáč - L. Trojek .
Místo: Huštěnovice. Počet diváků: 70. Rozhodčí: Martykán Štěpán - ČECHMÁNEK Pavel (N), HUŇKA Jiří (N).