12.kolo, Zlínský | Vsetín | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Střítež se dočkala první výhry za tři body

0

Po přestřelce z minulého kola s Huslenkami zajížděla Bynina v rámci 12.kola do blízké Stříteže. Domácímu týmu se v této sezoně vůbec nedaří, v základní hrací době totiž nedokázal zvítězit ani jednou! To se však změnilo po tomto kole, Střítež dokázala porazit hosty z Byniny 2:1.

Ospalé hosty potrestal Vavruša

Hosté začali utkání hodně špatně. První poločas doslova prospali, a v 37. minutě jen přihlíželi gólu Martina Vavruši - 1:0. Gól byl poněkud sporný, hosté reklamovali ofsajdové postavení domácího útočníka, ale hlavní rozhodčí Nohavica posoudil tuto situaci jako regulérní.

Nechytatelnou ranou rozhodl Basel

Bynina svůj výkon ve druhém dějství zlepšila. Hosté domácí mužstvo přimáčkli a nakonec se dočkali vyrovnání. Po rohovém kopu se prosadil specialista na tyto standardní situace Pavel Bartecký – 1:1. Hosté byli lepší, měli větší tlak, ze kterého mohla rezultovat branka na 2:1, Martin Holiš však po individuální akci nastřelil pouze břevno Juráňovy svatyně. Tento moment byl zřejmě rozhodující. Deset minut později se totiž podruhé do vedení dostala Střítež. Po hrubé chybě záložní řady se z dálky odhodlal k zakončení Jan Basel, jehož nechytatelná rána skončila i s pomocí tyče v síti – 2:1. Hosté se snažili, ale s nepříznivým výsledkem více neudělali.

TJ Sokol Bynina
David Kelnar - manažer: "Prospali jsme první půlku, 90% hráčů hrálo pod svoji úroveň. Gól na 1:0 jsme dostali po sporném momentu, kdy nebyl odpískaný ofsajd. V druhém poločase jsme byli lepší. Rozhodující moment bylo břevno Holiše, po kterém nás domácí potrestali nechytatelnou střelou Basela."