11.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2022-2023

--

--

Keramika domácí Mochtín vůbec nešetřila a nasázela mu 7 gólů

25

Hned dva výsledky 7:0 se zrodily v sobotních utkáních 1.A třídy. Po Bolevci musely zkousnout hořkost vysoké porážky i hráči Mochtína, kteří tak nedokázali navázat na výhru z Rokycan. Naopak Chlumčany po dvou vítězných domácích zápasech získaly tři body také ve venkovním duelu.

Mochtín prožil velmi krušný začátek zápasu. Nejprve si ve 3. minutě postavil míč na značku pokutového kopu Lukáš Tomášek a penaltu proměnil. V 5. minutě už to bylo 0:2, když se prosadil Dominik Štolle. Čtvrt hodina hry odbyla a Mochtín doma prohrával 0:3. V 18. minutě se trefil Vít Smola. Hrůznou první čtvrtinu zápasu ukončil ve 22. minutě čtvrtým gólem Petr Dostálík. Domácím nevyhovoval kluzký terén a podmáčené hřiště. Naopak hostům vyšlo do čeho kopli a do kabin se šlo za stavu 0:4 z pohledu domácího Mochtínu.

Stejně jako na začátku první půle, tak i na začátku druhého poločasu se trefil Lukáš Tomášek a Chlumčany vedly ve 48. minutě 5:0. Mochtín se nezmohl ani na jednu branku, naopak Chlumčany ke konci zápasu ještě dvě přidaly. V 85. minutě prostřelil Prokopa střídající Vladimír Regner. Gól Domika Štolleho z 88. minuty bylo to poslední, co se v Mochtíně stalo, a hosté si tak odváží všchny body a výhru 7:0.

TJ Sokol Mochtín
Karel Šot, předseda klubu: Po nedělní výhře našeho áčka 4:2 v Rokycanech s místní zálohou se čekalo, že náš tým minimálně stejným výsledkem doma zvládne vítězně i zápas s nováčkem soutěže - Keramikou Chlumčany. Opak byl pravdou.

D. Prokop [-] - M. Škoch [-] (75. R. Smolík [-] ) , T. Velek [-] (41. J. Šafránek [-] ) , Z. Smolík [-] , J. Žiak [-] , M. Kutka [-] (57. D. Gajdušek [-] ) , J. Bejvl [-] , J. Lysek [-] , J. Čeleda [-] , P. Blažek [-] , J. Dolejš [-]