3.kolo, Zlínský | Zlín | III. třída sk. B, 2015-2016

--

Příluky B po zlepšeném druhém poločase přejely Březůvky

3. Z. Slovák (vl.) , 44. D. Pajtáš , 71. M. Šuta , 82. D. Mezírka , 84. D. Mezírka - 21. M. Votava , 35. A. Vach
0

Ve třetím kole III. tř. sk. B se utkaly týmy Příluku, který se po úvodních dvou kolech dostal do čela tabulky bez ztráty bodu a týmu Březůvek, který dokázal v minulém kole naplno bodovat v místním derby s Doubravami. V zápase dvou rozdílných poločasů se radovali po výrazném zlepšení v poločase druhém domácí, kteří svého soupeře přejeli 5:2.

První poločas překvapivě vyhráli hosté

Utkání začalo nervózně, takže rozhodčí musel horké hlavy zchladit hned ze začátku udělením žlutých karet na obou stranách. Ve 13. minutě viděl žlutou kartu za protesty hostující Lakomý a v 15. minutě za faul domácí Janků.

Od 15. minuty se začal hrát teprve fotbal. Střely hostujících hráčů Kamenčáka ml. a Lakomého ze střední vzdálenosti domácího brankáře Romana neohrozily, ale v 21. minutě už se radovali hosté. Votava se při rozehrání přímého kopu z 35 metrů nerozpakoval vystřelit na bránu a střela skončila v domácí brance. Domácí mohli vyrovnat v 34. minutě, ale hostující tým podržel brankář Ševeček a hned z protiútoku ukázal hostující Vach domácím, jak si počínat při zakončení. Domácí po druhé inkasované brance působili hodně zakřiknutě, za zmínku stojí pouze střela Dederleho nad.

V době, kdy už se hosté viděli asi v šatně, se uvolnil domácí Pajtáš a z voleje rozvlnil síť v bráně hostů.

Po pětačtyřiceti minutách odcházeli hráči do šaten za stavu 1:2 pro hosty.

Zlepšená hra domácích ve druhém poločase vedla k výraznému vítězství

Do druhého poločasu vstoupili domácí jako vyměnění. Hned od hvizdu rozhodčího sevřeli hosty na jejich polovině hřiště, ale šance Pinkase a Dederleho skončili těsně vedle branky hostujícího Ševečka.

Vyrovnání dosáhli domácí v 55. minutě, kdy po centru nikým neatakovaný hostující Slovák míč zasunul do vlastní branky.

Od této doby už byl na hřišti pouze jeden tým a to domácí, kteří svým dobrým pohybem znemožňovali svému soupeři držet míč na svých kopačkách.

V 71. minutě nedůrazně boxoval míč mimo šestnáctku hostující Ševeček a domácí Šuta měl již snadnou práci umístnit míč do odkryté branky.

Závěr zápasu patřil domácímu Mezírkovi, který v rozmezí 82. a 84 minuty navýšil skóre na konečných 5:2.

FK Příluky B
Pavel Petlach - asistent trenéra: První poločas jsme odehráli špatně, převládala nervozita a pasivita. Za výkon ve druhém poločase jsme si tři body zasloužili. Byl to diametrálně odlišný výkon.

SK Březůvky
Radim Kamenčák st. - hrající trenér: Po dobrém prvním poločase jsme druhou půli vůbec nezvládli a navíc po vlastních chybách jsme soupeři darovali dvě branky. Doufejme, že v příštím zápase s Rudimovem napravíme dnešní zpackaný druhý poločas.

R. Pavel [-] - V. Januš [-] (81. L. Lošťák [-] ) , L. Janků [-] , J. Ratajský [-] (46. P. Pinkas [-] ) , J. Polanský [-] - M. Prokop [-] (59. M. Šranko [-] ) , M. Šuta [-] , Z. Vlček [-] - D. Pajtáš [-] (77. M. Ondroušek [-] ) , D. Mezírka [-] - J. Dederle [-]

SK Březůvky
M. Ševeček [-] - L. Sviečka [-] , J. Krajča [-] , Z. Slovák [-] - M. Lakomý [-] , J. Hrazdíra [-] , D. Mlček [-] , M. Votava [-] (89. L. Fojtík [-] ) - R. Kamenčák [-] , R. Kamenčák [-] (69. Z. Kmošek [-] ) , A. Vach [-] -

ŽK: 15. L. Janků , 86. P. Pinkas - 13. M. Lakomý , 57. L. Sviečka .
Místo: Příluky. Počet diváků: 60. Rozhodčí: POLÁCH Lukáš - HÝSEK Dominik, PŘIKRYL Aleš (N).