10.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Líně doma nastřílely ,,bůra“ Třemošné

9

Líně doma přivítaly hosty z Třemošné. Před tímto zápasem byl rozdíl mezi týmy jen jeden bod, a proto se čekal vyrovnaný zápas. Nakonec to ale zvládli lépe domácí Líně a vítězí přesvědčivě 5:0.

Dvoubrankové vedení už po poločase

První poločas zvládli výsledkově lépe domácí Líně. Už ve druhé minutě se dokázal prosadit domácí útočník Ondřej Svoboda. Hned ve 14. minutě na něj dokázal navázat brankou Lukáš Kastl. Během první půle jsme viděli ještě pár příležitostí ke skórování, ale branku už jsme neviděli. Do kabin se tedy šlo za stavu 2:0 pro domácí.

Další tři branky domácích

Druhý poločas nám přinesl o branku více než ten první. V 56. minutě se prosadil hráč s číslem 4 Filip Hodaň. Hned za dvě minuty na něj navázal brankou Ondřej Svoboda. Ten samý hráč skóroval ještě v 73. minutě a povedlo se mu tak zkompletovat hattrick. Zápas nám tedy skončil za stavu 5:0 pro domácí a ti odskakují tak Třemošné na rozdíl čtyř bodů v tabulce.

TJ Baník Líně
Milan Šluk: V dnešním zápase jsme se rychle ujali vedení. Oproti minulému zápasu jsme zpřesnili nahrávky a obsazovali včas hráče soupeře. Ve druhém poločase jsme přidali ještě 3 góly.

P. Hromádka [-] - M. Vágner st. [-] (46. T. Šoul [-] ) , K. Knaf [-] (73. D. Kule [-] ) , O. Šedivý [-] , A. Salaba [-] (70. P. Staškovič [-] ) , M. Vágner ml. [-] (81. J. Junk [-] ) , O. Svoboda [-] , J. Tycar [-] , T. Aschenbrenner [-] , L. Toth [-] (10. F. Hodaň [-] ) , L. Kastl [-]

TJ Tatran Třemošná
P. Žalud [-] - J. Körner [-] , P. Dobrý [-] , M. Pešek [-] , D. Štefl [-] , R. Hilgart [-] , T. Eisenhammer [-] , V. Vrba [-] , V. Mareš [-] , S. Koloděj [-] , V. Sidoran [-]

Počet diváků: 80. Rozhodčí: LANDSHUT Josef - ZÍTKA Vladimír (N), MACHALA Miloslav (N).