10.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Zbůch doma poráží Žihli

9

Zbůch doma přivítal hosty ze Žihle. Podle postavení v tabulce byli favorizováni domácí. Ti i nakonec zápas zvládli a připisují si tři body. V zápase jsme viděli dohromady 8 branek.

Tři branky v první půli

Do zápasu vstoupili lépe domácí hráči Zbůchu. Už ve 22. minutě prostřelil hostujícího brankáře Martin Klůc. Hned o tři minuty na to přidal po dobré kombinaci domácích branku krajní obránce Tomáš Bártek. Ten samý hráč svou rychlostí a výborným pohybem vybojoval v 39. minutě penaltu. Tu s přehledem proměnil Jan Hrdlička ml. V prvním poločase nám pak už žádná další branka nepadla.

Dalších 5 branek a červená karta na závěr

Druhý poločas byl opět v režii domácích, a to konkrétně Stanislava Schejbala. Už v 50. minutě vystřelil z 25 metrů, míč zaplaval a zapadl do branky. V 72. minutě se mu podařilo z voleje trefit balón a vsítit další gól.  Hned o tři minuty později vstřelil další branku a zkompletoval tak hattrick. V 79. minutě dostal druhou žlutou a následnou červenou domácí Jan Hrdlička ml. O minutu později se dokázal prosadit Karel Strejc, který byl na hřišti necelých 10 minut. Poté už se nic významnějšího nestalo a zápas tak skončil za stavu 7:1 pro domácí.

TJ Baník Zbůch
Roman Prokop: Zápas jsme zvládli přesvědčivě, soupeře jsme prakticky k ničemu nepustili a akorát z ojedinělé akce jsme inkasovali. Pochvala všem za odvedenou práci, jen jediná výtka za zbytečnou červenou kartu v samotném závěru.

TJ Slavoj Žihle
Lukáš Rázek: Domácí byli v zápase lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Po třetím gólu jsme úplně přestali hrát. Do příštího zápasu se něco musí změnit, ale nejprve musí začít každý u sebe.

J. Šrajber [-] - M. Fořt [-] , M. Pominchuk [-] (70. K. Strejc [-] ) , T. Bártek [-] , M. Klůc [-] (70. S. Plecitý [-] ) , S. Schejbal [-] , A. Prokop [-] , D. Hájek [-] , M. Klečka [-] , J. Hrdlička [-] , R. Pfeifer [-]

J. Huček [-] - J. Tiesl [-] , M. Morgenstern [-] , O. Čapek [-] (72. D. Kunt [-] ) , J. Sedlák [-] (19. J. Šucha [-] ) , J. Hána [-] , L. Rázek [-] , V. Fink [-] (83. O. Zeman [-] ) , M. Rambousek [-] , J. Skalník [-] , J. Kubíček [-]

ŽK: 21. R. Pfeifer , 63. J. Hrdlička - 38. J. Skalník , 90. J. Tiesl . ČK: 79. J. Hrdlička .