11.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Heřmanova Huť doma poráží Zbůch

11

Heřmanova Huť doma přivítala hosty ze Zbůchu. Před tímto zápasem na tom byli lépe hostí, kteří měli o dva body více a nacházeli se na druhém místě tabulky. Zápas ale zvládli lépe domácí a přeskakují tak Zbůch v tabulce.

Vyrovnaný první poločas

První poločas byl vcelku vyrovnaný se šancemi na obou stranách. Již v 13. minutě se po chybě hostí dokázal prosadit Dalibor Hájek. Poté se hosté začali dostávat více do hry a měli i pár šancí, využít je ale nedokázali. Až těsně před koncem poločasu po rohu a zpětném centru vypadl brankáři míč z náručí a pozorný Alexandr Prokop dorazil míč do sítě. Do šaten se tedy šlo za vyrovnaného stavu 1:1.

Lepší výkon domácích

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí a už v první minutě si dokázali vedení vzít zpět. Kdy po ztrátě míče hostů na polovině, dokázal využít protiútok Jan Bešta. Hostům se dařil přechod k vápnu, ale vázla finální přihrávka. V 67. minutě dokázali domácí využít dalšího protiútoku a zvýšit tak na rozdíl dvou branek. O tuto branku se postaral Németh Benedikt. Poté už žádná branka nepadla a domácí tak vítězí v poměru 3:1.

TJ Heřmanova Huť
Németh Benedikt: Hosté začali dobře, nechytili jsme začátek. Pak jsme dali gól na 1:0. Před poločasem přišlo srovnání po chybě gólmana. Do druhé půle jsme nastoupili dobře, hned dali na 2:1 a myslím si, že jsme tímto gólem hosty položili. Pak přišel ještě gól na 3:1 a bylo po zápase. Celkově to byl těžký zápas, důrazný, hodně o soubojích.

TJ Baník Zbůch
Roman Prokop: S tímto zápasem nemůžeme být vůbec spokojení, jeli jsme s cílem uhrát 3 body nakonec jedeme s nulou. Přizpůsobili jsme se hře soupeře, a to co jsme chtěli tak se nedodržovalo. Všechny góly jsme obdrželi po našich laciných ztrátách a pomalého anebo vůbec žádného vrácení nazpět. Šance, které jsme měli, a to převážně v prvních 15 minutách jsme neproměnili a pak se trápili. Další náš neduh v tomto utkání je když se nedaří tak začneme diskutovat a jde to do ho.... Dále jsme během utkání přišli o 2 hráče kvůli zranění, tak doufám že to nebude nic vážného a na další zápas budou v pořádku.

T. Konvalinka [-] - J. Lakó [-] , M. Ulč [-] , J. Bešta [-] , M. Veselovský [-] , M. Šůla [-] , B. Németh [-] (89. A. Veselovský [-] ) , D. Hájek [-] (85. M. Urbanczyk [-] ) , V. Mencl [-] , V. Lakó [-] , P. Holeš [-]

J. Šrajber [-] - J. Hrdlička [-] , S. Schejbal [-] , A. Prokop [-] , D. Hájek [-] , M. Klečka [-] , J. Hrdlička [-] , M. Fořt [-] , R. Pfeifer [-] , P. Kaločai [-] (18. M. Klůc [-] ) , T. Bártek [-] (53. J. Zetocha [-] )

ŽK: 36. J. Lakó , 40. M. Ulč , 45. V. Lakó - 17. J. Hrdlička , 60. M. Klůc .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: MAREŠKA Ladislav - RAUCH Pavel, KOŘAN Josef.