2.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Speřice v druhém kole pouze remizovaly

9

2. kolo Poutník ligy přineslo mnoho zajímavých zápasů a výsledků. Speřice v tomto kole na své půdě hostily Žirovnici B, která po minulém kole měla co napravovat. Domácí zato minule přivezli výhru z Jiřic.

Žirovnice si domů odvezla jeden bod

2. kolo se odehrálo ve Speřicích, které hostily Žirovnici B. Hosté v minulém kole prohráli s Kamenicí B 1:5. Byli proto odhodláni si tuto prohru opravit a přijet si do Speřic pro 3 body. Domácí si v minulém kole přivezli výhru 4:3 z Jiřic. V celku vyrovnaný zápas započal brankou ve 28. minutě Bezchleba, který po chybě domácího stopera neváhal a zakončil balon do sítě. Domácí si v utkání vytvořili nespočet brankových šancí, které se jim však nepodařilo proměnit, o to se také postaral žirovnický gólman Suskó. Po poločasové pauze se o vyrovnání Speřic postaral Mareš, jenž utekl soupeřům a z křídla napálil míč do brány hostů. Oba týmy si tak odnášejí ze zápasu jeden bod.

TJ Dálnice Speřice B
D. Tkadlec [-] - P. Šíma [-] (46. J. Holenda [-] ) , V. Zach [-] , L. Svoboda [-] (46. D. Moravec [-] ) - P. Nápravník [-] , T. Krejčí [-] , M. Mareš [-] , J. Merunka [-] - M. Pohan [-] (76. M. Záviška [-] ) , J. Menšík [-] (46. M. Linhart [-] ) , M. Pohan [-]

FC Slavoj Žirovnice B
K. Suskó [-] - P. Kolář [-] , D. Bezchleba [-] , V. Novotný [-] (58. J. Pfauser [-] ) , M. Veselý [-] , M. Rušil [-] , O. Kolář [-] (77. V. Dufek [-] ) , D. Bednář [-] , S. Koudelka [-] , T. Severa [-] , V. Ježek [-]

ŽK: 85. J. Holenda - 68. M. Rušil , 81. M. Veselý .
Místo: Speřice. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Podoba Tomáš - SVOBODA Jaroslav (N), HAVLŮ Ondřej (N).