7.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Speřice již čtyřikrát za sebou vítězí

13

7. kolo přineslo utkání mezi Speřicemi B a Ústrašínem. Domácí již čtyři kola neprohráli a v tabulce jsou nyní na druhém místě, zato hostům se stále nepodařilo vyhrát a s jedním bodem nyní obsadili předposlední místo.

Domácí si vytvořili třígólový náskok v prvním poločase

Již od prvních minut se aktivita projevila na straně domácích. V 8. minutě se prosadil Huňáček hlavou po pěkném centru spoluhráče Pecha. Šancí domácího mužstva bylo na hřišti spatřeno nespočet, které nebyly vždy proměněny. Ve 41. minutě proměnil tutovou šanci Ganobjak. Do poločasové přestávky se v pětačtyřicáté minutě prosadil speřický Jiřík, který dorazil centr Pecha. Domácí si zajistili pohodlný náskok 3:0.

Hosté se v zápase prosadili pouze jedenkrát

Druhou půli odstartoval gólem v 54. minutě Holenda st., po sólovém průniku Holendy ml., který prokličkoval obranu hostí. Ústrašínu se podařilo proměnit branku pouze jednou a snížit stav na 4:1. V 66. minutě se prosadil Popelka, který po centru Moravy zakončoval hlavou. Domácí si ze hřiště zaslouženě odnášejí tři body s výhrou 5:1.