4.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

--

Nové Syrovice zdolaly doma Lipník

16. T. Lang , 23. M. Sosnar , 26. J. Dubský , 67. M. Havelka
14

Fotbalisté Nových Syrovic si v zápase s Lipníkem připsali jasnou domácí výhru 4:0

Domácí třikrát udeřili

Nové Syrovice přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Lipníku. Oběma týmům se v minulém kole vůbec nedařilo. Nové Syrovice prohrály na půdě Výčapů v poměru 1:2. Lipník dokonce padl na svém hřišti štice soutěže z Horního Újezdu, když mu podlehly 0:2. Na podzim loňského ročníku se oba celky rozešli smírně 2:2. Zápas se hrál za pochmurného počasí. Již v 16. minutě musel jít pod sprchy hostující Michal Tretera, čehož využíl k vedoucí brance Tomáš Lang - 1:0. Ve 23. minutě přidal další branku do sítě hostí Miroslav Sosnar - 2:0. Výborný první poločas ze strany domácích podtrhnul ve 36. minutě Jakub Dubský - 3:0.

Hosté dohrávali v devíti

Začátek druhého poločasu přinesl další nepříjemný moment pro hosty, když se pod sprchy odporoučel druhý fotbalista Lipníku, a to Jaroslav Brabenec. Domácí celek dvojnásobnou přesilovku využil jen ke vstřelení jediné branky, kterou vstřelil v 67. minutě Matěj Havelka - 4:0.

Hajduk Lipník
Radim Fišer: Prohru beru na sebe, klukům dávám spoustu pokynů v kabině, bohužel zapomněl jsem jim sdělit, že volejbal si dáme až v úterý na treninku :D :-). S odstupem času to již beru s humorem. Červená karta na začátku utkání změnila průběh a druhá nás dorazila.

SK Nové Syrovice
M. Kovář [-] - D. Janoušek [-] , M. Havelka [-] (65. J. Tržil [-] ) , J. Pojezný [-] , J. Dubský [-] , J. Železný [-] (70. P. Jenerál [-] ) , M. Sosnar [-] , J. Vlček [-] (58. M. Havelka [-] ) , T. Lang [-] , J. Houserek [-] , M. Procházka [-]

F. Rohony [-] - J. Brabenec [-] , M. Vala [-] , Z. Svoboda [-] (46. D. Vozár [-] ) , L. Žák [-] , O. Molák [-] (76. D. Králík [-] ) , A. Kisela [-] (52. J. Jonáš [-] ) , P. Burian [-] , T. Kutálek [-] , V. Mašeja [-] , M. Tretera [-]

ŽK: 44. M. Procházka , 71. J. Dubský - 45. J. Brabenec . ČK: 16. M. Tretera , 47. J. Brabenec .
Hráči zápasu: M. Kovář - L. Žák .
Počet diváků: 102. Rozhodčí: SEDLÁK Pavel - DĚDEK Jiří, TRETERA Karel.