11.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

--

Nové Syrovice otočil zápas s Rokytnicí

30. J. Vlček , 77. M. Sosnar , 88. M. Sosnar - 4. J. Hakl , 11. M. Bartejs
12

Fotbalisté Nových Syrovic si připsali proti Rokytnici domácí výhru 3:2 po skvělém obratu

Hosté o gól lepší

Nové Syrovice přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Rokytnice. Hosté z Rokytnice prožili v posledním kole smolný zápas, když o výhru nad Horním Újezdem přišli až v nastaveném čase. Nové Syrovice naopak mohly být za bod s favorizovanými Hrotovicemi spokojeni. Na podzim loňského ročníku se rozešly oba týmy smírně 1:1. Zápas se hrál za sychravého počasí. Začátek utkání vyšel lépe hostům, které poslal již ve 4. minutě do vedení Jan Hakl - 0:1. Skvělý začátek pak podtrhnul v 11. minutě Michal Bartejs - 0:2. Domácí se naštěstí oklepali a ještě dokázali do konce poločasu snížit kontaktní brankou Jakuba Vlčka na 1:2.

Domácí dokázali otočit zápas

Ve druhém poločase dlouho drželi hosté slibné vedení. To vydrželo do 77. minuty, kdy dokázal vyrovnat Miroslav Sosnar - 2:2. Domácí tým byl v laufu a v 88. minutě nakonec dokonal obrat opět Miroslav Sosnar, a tak nakonec všechny body zůstaly v Nových Syrovicích.