4.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

Okříšky B zaskočil domácí Studenec

12

Fotbalisté Studence si připsali proti Okříškám B první podzimní porážku

Hosté dvakrát udeřili

Od úvodního hvizdu bylo  jasné, kdo bude celému utkání velet. Za prvních dvacet minut utkání hosté vystřelili na domácí bránu 6x a to pokaždé vedle svatyně. Ve 28. minutě se domácí dostali do první velké šance. Matějek šel sám na brankáře, ale jeho lob skončil těsně nad. Protiútok hostů skončil brankou. Jako první skóroval ve 29. minutě Pařízek a hosté se ujali vedení 0:1. To samé se opakovalo ve 34. minutě Po neproměněné šancí domácích přišel následný protiútok hostů  a Matyáš Hobza upravil na 0:2.

Hosté ještě skóre navýšili

Druhý poločas byl zcela v režii hostů . Dvě břevna po Dočkalových hlavičkách a několik zákroků domácího gólmana nedovolili navýšit skóre na vice jak 0:3. To z otočky napálil balón do sítě Ivoš Večera v 74 minutě.

SK Huhtamaki Okříšky B
Brychta Bohuslav, trenér: Na klucích bylo od začátku vidět, že si jdou pro výhru a zcela zaslouženě jsme vyhráli. Škoda dalších neproměněných šancí, ale to je takový náš nešvar. Budeme muset koncovku více trénovat"

TJ Sokol Studenec
A. Chalupa [-] - J. Nováček [-] , P. Matějek [-] , R. Kryštof [-] (46. T. Nejedlý [-] ) , P. Rousek [-] (10. V. Kučerňák [-] ) , K. Mrňa [-] , J. Strnad [-] , V. Kučerňák [-] , R. Turoň [-] (66. T. Suchánek [-] ) , M. Chalupa [-] (46. P. Matějek [-] ) , L. Matějek [-]

M. Trnka [-] - T. Beneš [-] , T. Dočkal [-] , T. Binka [-] , J. Novotný [-] , M. Hobza [-] , I. Večeřa [-] (72. J. Bulant [-] ) , R. Dokulil [-] (83. O. Dosedla [-] ) , J. Jůza [-] , M. Pařízek [-] (63. F. Teplan [-] ) , M. Večeřa [-]

ŽK: 4. P. Rousek , 43. J. Nováček - 78. M. Večeřa .
Hráči zápasu: M. Trnka .
Počet diváků: 157. Rozhodčí: PINTÉR Štefan - KRYŠTOF Radek, BULANT, ING. Pavel (N).