8.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

29. M. Liška , 41. M. Liška , 88. M. Jeleček - 7. J. Hobza , 14. D. Volf , 58. D. Volf
13

Fotbalisté Radotic si připsali proti Šebkovicím B remízu 3:3

Oba týmy vstřelily po dvou gólech

Radotice přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Šebkovic B. Radotice nastoupily k druhému domácímu zápasu posobě. V minulém kole otočil zápas proti rezervě Rapotic, když rozhodující branka padla v poslední minutě zápasu. Šebkovice B naopak doma nestačily na rezervní tým Okříšek, kterému podlehly 2:4. V posledním domácím zápase se oba týmy rozešly smírně 2:2. Utkání se hrálo za nevídaného počasí. Zápas začal skvěle pro hostující tým. Již v 7. minutě jim zajistil vedení Jan Hobza - 0:1. Ve 14. minutě pak bylo pro hosty ještě veselejší, když na 0:2 zvyšoval David Volf. Domácí tým se postupem času probíral a převzal iniciativu. Ve 29. minutě se podařilo Martinu Liškovi snížit na 2:1. Když už to vypadalo, že hosté přeci jen první poločas zvítězí, dal ve 41. minutě svou druhou brankou v zápase Martin Liška poločasovou podobu na 2:2.

Domácí vyrovnali v závěru

Ve druhém poločase se hosté dostali zpátky do vedení, když v 58. minutě vstřelil svou druhou branku v zápase David Volf a hosté tak vedli 2:3. Hosté pak urputně bránili své hubené vedení, jenže v 88. minutě za radosti domácích fanoušků dokázal vyrovnat na konečných 3:3 Martin Jeleček.