13.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

Hrotovice si přivezly z Jaroměřic výhru

16

Fotbalisté Jaroměřic si připsali proti Hrotovicím další jasnou porážku

Hosté o tři góly lepší

Jaroměřice přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Hrotovic. Favoritem zápasu byli jednoznačně hosté z Hrotovic. Těm patří momentálně druhá příčka tabulky. Jaroměřice jsou bez jediného získaného bodů beznadějně poslední. V posledním kole Jaroměřice dostaly nadílku 8:0 v Třebelovicích. Hrotovice zas naopak zvítězily s minulou štikou sezóny z Myslibořic v poměru 5:2. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání vyšel lépe hostům nabízí, které poslal do vedení ve 4. minutě Pavel Padělek - 0:1. Ten samý hráč pak přidal druhý gól hostů ve 14. minutě. Ve 29. minutě pak Pavel Padělek zkompletoval čistý hattrick a hosté podle předpokladů již po prvním poločase měli po skóre 0:3 nakročeno k dalším třem bodům.

Hosté ještě skóre navýšili

Také ve druhé polovině byli hosté lepším týmem a další branky na sebe dlouho nenechaly čekat. Ve 49. minutě se do střeleckých statistik zapsal Jan Votava a bylo to již 0:4. V 58. minutě přidal pátou branku Radek Fiala a hosté mohli v klidu polevit - 0:5. V 86. minutě si schoval ještě jeden zásah opět hostující kapitán Jan Votava, který tak uzavřel skóre na 0:6.

Sokol Hrotovice
Hrotovice: Děkujeme domácím za přístup k utkání i přesto, že nebyli v kompletní sestavě. Dále děkujeme za občerstvení po zápase a přejeme, aby Jaroměřice překonaly stávající problémy a podařilo se jim fotbal udržet