25.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

53. J. Eliáš , 56. J. Eliáš (p.) - 13. F. Štork , 15. R. Ferkl (p.) , 41. M. Vahila , 47. J. Syrový , 59. M. Vahila , 72. M. Dufek
12

Náměšť B si připsala proti Rokytnici  porážku na svém hřišti v poměru 2:6

Hosté o tři góly lepší

Už v 13. minutě se Rokytnice podařilo otevřít skóre. František Štork se prosadil a poslal hosty do vedení 0:1. O pouhé dvě minuty později Radek Ferkl navýšil náskok na 0:2, což již bylo značně komplikované pro domácí tým.

Do konce prvního poločasu přidal Rokytnice další gól, tentokrát se trefil Marián Vahila a zvýšil na 0:3. Náměšť B se snažila odpovědět, ale vstřelit branku se jí nepodařilo a tak šli do kabin s třígólovým mankem.

Hosté ještě skóre navýšili

Po změně stran pokračovala Rokytnice ve své efektivitě. V 47. minutě se střelecky prosadil Jan Syrový a navýšil náskok na 4:0. Domácí však nechtěli jen tak sklonit hlavy a v 53. minutě snížil Jiří Eliáš na 1:4. Eliáš se trefil i z pokutového kopu ve 56. minutě, když proměnil penaltu a snížil na 2:4.

Nicméně Rokytnice dokázala odpovědět v 59. minutě, když se podruhé v utkání prosadil Marián Vahila a navýšil vedení na 5:2. Závěrečnou trefu zaznamenal Milan Dufek v 72. minutě, čímž uzavřel skóre na konečných 6:2 ve prospěch Rokytnice. Rokytnice tak nadále předvádí na jaře výborné výkony a patří tak k milým překvapením této části sezóny.