25.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

Výčapy zdolaly doma Chlistov

11

Výčapy si připsaly proti Chlístovu domácí výhru

Domácí o dva góly lepší

Mladý tým Výčap byl jasným favoritem 25 kola v kterém přivítali doma Chlístov. Kombinačně hrající domácí drželi většinu času míč na svých kopačkách, pozornému bloku hostů se kombinace dařilo držet v dostatečné vzdálenosti Hagarovy branky, větší nebezpečí přinášely dlouhé křížné pasy za obranu na rychlé křídla. Úvodní šance Tomáše Matouška se ještě neujala. Další vyložené šance nepřicházeli. Hosté se před domácí brankou objevovali jen sporadicky, a tak se pomalu zdálo, že-by se do kabin mohlo jít za stavu 0-0. Nerozhodný stav rozlouskl v 36 minutě Matěj Semerád. O dvě minuty později ho napodobil David Matoušek, který zužitkoval přesný křižný pas za obranu, a tak domácí odcházeli do kabin s pohodlným náskokem 2-0

Domácí ještě skóre navýšili

Domácím se v druhé půli rychle povedlo přidat 3 a 4 gól a zápas se už jen dohrával. S přibývajícím časem hostem docházeli síly, domácí přidali ještě dva góly. Hosté se do gólové šance dostali až v poslední desetiminutovce, ale střelu Patrika Rygla pokryl domácí gólman.

SK Slavia Chlístov
Fanoušek Chlístova: Kombinačně hrající domácí dnes zvítězili naprosto zaslouženě v první půlce se nám docela dlouho dařilo držet nerozhodný výsledek v druhé půli už jsme na domácí jasně nestačili. Jediný ukazatel, v kterém jsme je výrazné převýšili byl věkový průměr.

Sokol Výčapy
J. Trojan [-] - M. Semerád [-] , J. Pecka [-] , J. Kopeček [-] , O. Pánek [-] , D. Matoušek [-] (60. R. Nikrmajer [-] ) , T. Matoušek [-] (80. L. Jeleček [-] ) , M. Semerád [-] (46. M. Kouřilek [-] ) , D. Zmeškal [-] , R. Zmeškal [-] (73. L. Nikrmajer [-] ) , V. Nikrmajer [-]

M. Hagara [-] - P. Příhoda [-] (80. S. Rygl [-] ) , F. Wortner [-] (63. P. Tkaný [-] ) , D. Brestovský [-] (63. M. Granát [-] ) , J. Seifert [-] (46. D. Holík [-] ) - P. Rygl [-] , J. Pokorný [-] (46. V. Kučera [-] ) , M. Jaša [-] , K. Kocmánek [-] , J. Ježek [-] - T. Kuchařík [-] -

ŽK: 58. T. Kuchařík .
Hráči zápasu: O. Pánek .
Počet diváků: 146. Rozhodčí: KŘEN Filip - ZMEŠKAL Richard (N), MERTA Stanislav (N).