15.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

Radotice nestačili na Mohelno

12

Radotice si připsaly proti Mohelnu porážku 2:3

Hosté o gól lepší

Fotbalisté Radotice přivítali na vlastním hřišti Mohelno. Na podzim se radovalo Mohelno, které na svém hřišti zvítězilo jasné 4:1. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Začátek zápasu vyšel lépe hostům. Po počáteční oťukávané udeřil ve 14. minutě Pavel Jeřábek -0:1. Hned o čtyři minuty později vedli hosté o dvě branky zásluhou Tomáš Jeřábek -0:2. To byla pro domácí velká sprcha. Naštěstí se domácí včas probrali a ještě dokázali do poločasu snížit, když kontaktní branku na 1:2 vstřelil ve 37. minutě Michal Tobolka.

Hosté si výhru pohlídali

Ve druhé půli se podařilo v 50. minutě vyrovnat Adam Mrkva -2:2. Hosté však si šli za výhrou a v 65. minutě opět vedli zásluhou Pavla Jeřábka, pro kterého to byla druhá branka v zápase. Ve zbytku zápasu se sice domácí pokoušeli o vyrovnání, ale to do konce zápasu již nestihly.