18.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2022-2023

Černovice berou bod a dvě červené karty

8

Utkání v Červené Řečici, kam zavítaly Černovice skončilo plichtou.

Obranec skóroval třikrát

Utkání v Červené Řečici odstartovaly Černovice, které již ve 2. minutě poslal do vedení Michálek. O dvě minuty později zvýšil Buček. Tatran zareagoval a v 19. minutě snížil. O srovnání se postaral Obranec deset minut před koncem první půle. O pět minut později zvýšil skóre pro domácí Plachý. Do druhé půle vlétli opět Černovice. O vyrovnání na 3:3 se postaral Filípek. O několik minut později se radovali opět hosté, za které skóroval Pravda. V 57. minutě sudí Och nadělil druhou žlutou kartu po opětovném napomenutí střelci první branky, Janu Michálkovi. Podruhé za domácí skóroval Obranec a srovnal stav utkání na 4:4. Před koncem utkání za Černovice zvýšil Hodina. V 88. minutě opět sudí rozdal druhou žlutou kartu na straně hostů, tentokrát Jakubovi Filípkovi. Stav dorovnal Obranec. Zápas tak skončil remízou 5:5.

TJ Tatran Červená Řečice
J. Aldorf [-] - T. Obranec [-] , O. Plachý [-] , O. Kubíček [-] , V. Pulda [-] , P. Pavelka [-] , D. Roubal [-] (71. T. Novák [-] ) , D. Krajhanzl [-] , J. Dýnek [-] , Z. Káva [-] , J. Brázda [-]