23.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A, 2022-2023

--

--

,,DERBY,,

3

Ve 23. kole zajížděl Těchonín do nedalekého Lichkova. Místní derby se odehrálo za krásného počasí. Utkání však moc pohledných akcích neukázalo. Šťastnější však nakonec byli domácí.

Od vápna k vápnu

Utkání nabídlo hodně osobních soubojů, které se však dali očekávat. Hrálo se převážně od vápna k vápnu, brankových příležitostí ze začátku utkání moc nebylo. Domácí zahrozili rychlým průnikem do Těchonínské obrany, zakončený nepřesnou střelou. Hosté z Těchonína ohrožovali domácího brankáře Nerodila pouze ze střední vzdálenosti. Hra byla často přerušována.

Ve druhém poločase se obraz hry moc nezměnil

Ve druhém poločase se obraz hry moc nezměnil, i když domácí si pár šancí vytvořili. V 55. minutě jednu ze svých šancí dokázali využít. Domácí zahrávali rohový kop z kterého se dokázal prosadit Kreusel. 1:0 Další šance domácích zneškodnil hostující brankář Ordoš. V 86. minutě přišla asi největší šance hostujícího Těchonína. Přímý kop z velkého vápna však v branku neproměnili. A tak se mohl radovat domácí, kteří měli v tomto utkání více štěstí.

Lichkov
P. Nerodil [-] - D. Chaloupecký [-] , D. Merta [-] , M. Konopka [-] , M. Kreusel [-] , P. Milota [-] , V. Štěpánek [-] , E. Vyšohlíd [-] , V. Bula [-] , V. Bula [-] , V. Bednář [-]

Těchonín
L. Ordoš [-] - L. Baranowski [-] , M. Šponar [-] , J. Křivohlávek [-] , G. Iacoboi [-] - J. Turner [-] , R. Černohous [-] , P. Černohous [-] , P. Černohous [-] (68. P. Dušek [-] ) , P. Nastoupil [-] - V. Dunas [-] -

Počet diváků: 70. Rozhodčí: LICHTENBERK Radek - ŠPLÍCHAL Jan (N), MERTA Radim (N).