12.kolo, Liberecký | Liberec | III. třída sk. B, 2022-2023

--

Zápas rozdílných poločasů vyšel lépe Jindřichovicím

70. V. Aleksii (p.) - 16. M. Knapp , 34. D. David
4

V uplynulém kole přivítalo "Béčko" Mníšku na svém hřišti Jindřichovice pod Smrkem. Mníšek ještě na jaře nevyhrál a je na posledním místě. Jindřichovice jsou naopak na třetím a stále mohou pomýšlet na první místo.

První půle patřila Jindřichovicím

První poločas byl v režii Jindřichovic, které měly větší držení míče a dostávaly se do šancí. Jejich aktivita přinesla ovoce. V 16. minutě se trefil Milan Knapp a poslal tak svůj tým do vedení. Mníšek se nezmohl na vyrovnávající branku. Naopak na dvoubrankové vedení zvýšil ve 34. minutě Denis David. Do kabin se tedy šlo za stavu 0:2 z pohledu Mníšku B.

Mníšku se nepodařilo vyrovnat

Ve druhé půli jakoby Jindřichovice přestaly hrát. Domácí Mníšek začal hrozit svými šancemi. Brankář David Richter se musel vyznamenat minimálně třemi důležitými zákroky. Došlo také na pokutový kop. K němu se postavil Vitalii Aleksii. Ten se nemýlil a snížil na 1:2. Mníšku se i přes snahu vyrovnání nepovedlo. Jindřichovice si tak odvážejí výhru 2:1.