17.kolo, Liberecký | Liberec | III. třída sk. B, 2022-2023

--

--

Dvě minuty stačily Raspenavě k srovnání skóre s Vískou!

4

V posledním utkání sezóny vyzvala domácí Víska Raspenavu. První vzájemný zápas těchto soupeřů skončil poměrem 0:2 z pohledu Raspenavy. Ten druhý nabídl remízový průběh.

Dobrý vstup Vísky

Domácím vyšel vstup do utkání. Hned ve 2. minutě využil chybu hráčů Raspenavy Jaroslav Bělík. Ve 25. minutě se ale střelec úvodní branky zranil a hra byla na dlouhou dobu přerušena. Po restartu se znova trefili domácí. V 35. minutě se střelou mezi nohy brankáře Sotony prosadil Jiří Vojáček. Víska si tak vypracovala v první půli náskok 2:0.

Srovnání během dvou minut!

První poločas sice patřil domácí Vísce, ten druhý ale ovládla hostující Raspenava. Té se povedlo srovnat v rozmezí dvou minut! V 53. minutě snížil ze standartní situace Evžen Hanzl. O dvě minuty později přidal úspěšný samostatný únik Vojtěch Zeman. Domácí ještě mohli zvrátit zápas na svou stranu. Ke konci zápasu se do dvou příležitostí dostal Roman Pospíchal. Poprvé ale nastřelil tyč, podruhé hostujícího brankáře. Zápas tedy skončil remízou 2:2.