16.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2022-2023

--

V Jalubí se body nakonec dělily na obě strany

25. T. Kolář , 76. D. Blaha - 38. M. Petrucha , 86. P. Šilhavý (p.)
2

V Jalubí jsme byli svědky dělby bodů. Mnohdy až přemotivovaný a vyhrocený zápas nakonec skončil remízou.

V prvním poločase jsme byli svědky dvou branek

První poločas hráli oba týmy spíše opatrnější fotbal. První branku vsítilo domácí Jalubí. Tomáš Kolář se střelou ze standartní situace s pomocí břevna nádherně trefil za záda hostujícího brankáře a mohl tak slavit vedení svého týmu. Po pár náznaků šancí na obou stranách se po sérii odrazů dostal míč k hostujícímu Petruchovi, který nádhernou střelou do šibenice nedal domácímu brankáři šanci. O poločase tak šly mužstva do kabin za nerozhodnutého stavu.

Druhý poločas ve znamení červených karet

Do druhého poločasu vstoupil lépe domácí a svoji aktivnější hrou donutili hostující tým častěji faulovat. Jeden takový moment vedl k momentu, který bude dlouho diskutován. Hostující kapitán Blažek sestřelil domácího útočníka Dobiáše, který však ke smůle domácích nesportovně oplácel. Oba dva tak vyfasovali červené karty a oslabili tak svůj tým. Krátce po tomto momentu si hlavní slovo vzal domácí útočník Blaha a v 79 minutě zápasu se trefil podél hostujícího golmana. O pět minut později se udál další diskutovaný moment. Ruka, kterou zřejmě domácí rozhodčímu jen tak neodpustí. Z následné penalty pak hosté srovnali na konečných 2:2 a odvážejí si z Jalubí bod.

SK Jalubí
David Blaha: Utkání jsme měli jednoznačně zvládnout a vyhrát. Pro nás je bod po průběhu ztráta. Celkově špatný výkon rozhodčího zapříčinil situace, které se staly. Bylo to trošku vyhecovanější

1. FC Slovácko C
Feriis Sanchez: Za mě osobně remíza odpovídá průběhu zápasu. Spousta kluků nám chyběla a tak jsme za bod docela rádi. Ve druhém poločase byli domácí lepší, ale my jsme měli kopat penaltu, kterou rozhodčí nepískl. Velmi mě zklamali domácí fanoušci, které jsem vždy bral za super, férové a v solidní. Při odchodu do šaten jsme byli napadeni jak slovně tak fyzicky. Z toho jsem zklamaný. Vím, že se jedná o jedince, ale mrzí mě to, fotbal hraju řadu let a tohle k tomu prostě nepatří. Celkově nás tohle utkání hodně bolelo a za sebe bych chtěl pochválit novou akvizici Michala Petruchu, zejména za jeho krásnou branku do šibenice