21.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2022-2023

Zápas v Jalubí ovládl hattrickem Hančík

4

Do Jalubí přijeli hosté z Kněžpole a díky Hančíkovi si odváží všechny 3 body

Penalta nasměřovala Kněžpole k výhře

21. kolo svedlo k souboji celek z Jalubí a Kněžpole. Jalubí mělo v tomhle případě výhodu domácího prostředí, které u nich hraje vždycky velkou roli.  V 38. minutě jsme byli svědky nařízené penalty. Jančík vybojoval míč dobře si jej pokryl a při úniku do vápna byl faulován. Následné penalty se ujal hostující Hančík a bezpečně proměnil k levé tyči. 0:1 pro hosty. Beznála pět minut po první brance se Kněžpole zaradovala znovu. Hosté měli k dispozici rohový kop, který prodloužili až k Hančíkovi a ten neměl opět problém zavěsit za záda gólmana. 0:2. Za takového skóre šly tak oba celky do kabin.

Ve druhé půlce Hančík dokonal hattrick

Do druhého poločasu nastoupilo Jalubí odhodlané s výsledkem ještě něco udělat. V 70. minutě zápasu jim jiskřičku naděje vykřesal Gajdorus, který dotlačil za záda gólmana přihrávku ze strany od Čagánka. 1:2. Bohužel pro Jalubí tři minuty na to se ke slovu dostal opět Hančík, který krásnou brejkovou situaci využil a nádherným lobem překonal brankáře Jalubí. Nehledě na to, že zkompletoval svůj hattrick. V 87. minutě se ještě dokázal po centru ze strany hlavičkou prosadit Večeřa. Konečné skóre zápasu tak činilo 2:3 z pohledu Jalubí. Na konci zápasu ještě Kolář odmítl vyrovnání, když ho při samostatném úniku vychytal hostující gólman.

TJ Sokol Kněžpole
Dominik Hančík: Sestavu jsme měli dosti slepenou, jelikož většina kluků chyběla. O to víc jsou pro nás body cennější. Velké díky patři taky klukům, kteří pravidelně hrávat nechodí, za to že přišli a pomohli nám ke 3 bodům.

SK Jalubí
L. David [-] - D. Dobiáš [-] , T. Kolář [-] , J. Gajdošík [-] , A. Čagánek [-] , M. Večeřa [-] , P. Dobiáš [-] , D. Blaha [-] , P. Klajn [-] , T. Gajdorus [-] , M. Gajdošík [-]

F. Hančík [-] - T. Hubáček [-] , R. Šimík [-] , R. Šopík [-] , O. Brázdil [-] , J. Fránek [-] , F. Jančík [-] , T. Večeřa [-] , L. Hruboš [-] , A. Krojzl [-] , D. Hančík [-]

ŽK: 84. P. Dobiáš - 17. D. Hančík , 60. A. Krojzl , 76. T. Večeřa , 88. R. Šopík .
Počet diváků: 260. Rozhodčí: Řihák Pavel - MARKUS Jaroslav (N), DOBIÁŠ Tomáš (N).