23.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Slovácko konečně zabralo a bere všechny 3 body

5

Rezerva Slovácka využila na jaro svůj potenciál a konečně vyhrála. Šilhavý se blýskl 2 góly

Tři minuty stačily Šilhavému aby rozhodl zápas

Na Slovácko přijel Bánov, který má výsledky na jaro spíše jako na houpačce. Od začátku se hrál poměrně vyrovnaný fotbal a šance byly na obou stranách. Po několika nezmarech na obou stranách se míče chopil hrdina dnešního zápasu Šilhavý, který střelou z 20 metrů nedal hostujícímu brankáři šanci. Tři minuty na to v 29. minutě se opakovala situace jako přes kopírák. Šilhavý si opět vzal míč a téměř z totožné pozice poslal míč krásně do branky. Do kabin tak šli spokojenější domácí za stavu 2:0.

Úsporný fotbal Slovácka ve druhém poločase stačil

Ve druhé půlce jsme sice byli svědky několika šancí, ale žádného gólu jsme se již nedočkali. Hosté spálili svou největší šanci, když si s ní poradil domácí brankář. Slovácko tak konečně na jaro zabralo a bere všechny 3 body. Bylo vidět, že pokud se tým sejde v plném počtu, na předváděné hře je to znát.

1. FC Slovácko C
Feris Sánchez: Naše zasloužená výhra. Hosté sice šance taky měli, ale ne tolik. My jsme druhý poločas hráli úsporný fotbal, ale body prostě potřebujeme.

T. Lako [-] - D. Kocman [-] , R. Blažek [-] , F. Čech [-] , A. Balaštík [-] , M. Zatloukal [-] , O. Perůtka [-] , T. Maniatis [-] , M. Mareček [-] , P. Šilhavý [-] , F. Sánchez [-]

FC Bánov
A. Vystrčil [-] - P. Borák [-] , P. Bobek [-] , L. Mahdal [-] - V. Klon [-] , F. Ryšávka [-] , R. Vašička [-] , L. Franc [-] - D. Machalík [-] - P. Mahdalíček [-] , R. Kročil [-]

ŽK: 24. M. Zatloukal , 63. D. Kocman - 82. P. Mahdalíček .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: Řihák Pavel - MANIATIS Fotis (N), POLANSKÝ Břetislav (N).