16.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Horní Bříza si po minulém kole spravila chuť doma se Sulkovem

8

Horní Bříza doma přivítala hosty ze Sulkova. Domácí byli tabulkově jasným favoritem. Ikdyž jejich poslední vzájemné utkání skončilo remízou 2:2. Nakonec se tabulková predispozice potvrdila a domácí vítězí přesvědčivě 4:0.

Branka v druhé minutě nastavení

Zápas se hrál od první minuty ve vysokém tempu, prvních 15 minut si ani jeden tým žádnou šanci nevypracoval. Jako první zahrozili hosté, když střelou z dálky protáhli domácího gólmana. O chvíli později nastřelili hosté z přímého kopu břevno. Ze strany hostů to bylo naštěstí pro domácí v první půli vše. K ničemu jinému domácí již soupeře nepustili, naopak začali přebírat iniciativu a začali si vytvářet šance. Ani tři vyložené šance na straně domácích změnu stavu nepřinesly a v koncovce se trápili. Naštěstí pro ně se po pěkné akci na jeden dotek před koncem poločasu přece jen dočkali jednobrankového vedení. Prosadit se dokázal Dominik Reindl.

Tři branky domácích

Ve druhé půli se pokračovalo ve vysokém tempu, domácí se začali tlačit ještě více dopředu. Soupeře měli na polovině hřiště, ale z šancí, které si vypracovali trefovali jenom tyče. Zhruba po čtvrt hodině hry jsme se dočkali druhého gólu, když odražený balón od tyče dopravil do prázdné brány dobíhající Dominik Reindl, který přidal svoji druhou branku v zápase. Vzápětí mohl přijít trest, kdy hosté z ojedinělého protiútoku mohli snížit, ale jejich tutovku domácí gólman skvělým zákrokem zlikvidoval. Domácí poté hostující hráče již k ničemu nepustili, přidali ještě dvě pěkné branky a zápas v klidu dohráli. O tyto dvě branky se postarali Filip Mornštajn a Vilém Čechura

SK Horní Bříza B
Ladislav Hnát: Celkově pohledný zápas hraný bez karet. Pro nás cenné tři body, zasloužené vítězství.

D. Smolák [-] - L. Vodrážka [-] , M. Paukner [-] - - D. Reindl [-] (72. V. Němeček [-] ) - M. Tvrdík [-] (46. J. Kraček [-] ) , V. Růžička [-] (71. M. Zavadil [-] ) , J. Sedlecký [-] , V. Čechura [-] (64. D. Šebek [-] ) , L. Dobrý [-] (64. A. Daníček [-] ) , F. Mornštajn [-] , V. Zavadil [-]