7.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

--

Polešovice si dál drží svůj standart

64. O. Crla , 75. O. Crla - 55. D. Červenka
11

Fotbalisté Polešovic na domácím hřišti porazili Lhotu a dál stoupají tabulkou vzhůru

Bezbrankový první poločas

V prvním poločase jsme se branky nedočkali. Největší šanci měl Kaspřák, který se ocitl v blízkosti branky, ovšem jeho pokus skončil nad břevnem. Za zmínku pak ještě stojí střela Crly, který ji však poslal jen těsně vedle tyče. Do poločasu se toho už moc nestalo a zrovna koukatelný fotbal to nebyl. Do kabin se tak šlo za stavu 0:0.

Ve druhém poločase už se hrál lepší fotbal

V 55. minutě byl v blízkosti pokutového území Polešovic Machalovi odebrán balón a následovala křižiná přihrávka na Červenku. Ten nic nevymýšlel a po zemi míč razantně poslal pod Pavelu, jenž nestihl zalehnout a hosté tak šli do vedení. V 64. minutě se po rohu hlavou prosadil Crla. Domácí tato branka vzpružila a pokračovali v honbě za výhrou. Gól na 2:1 se jim podařil, když opět Crla zpracoval míč na prsa a dalekonosnou střelou z voleje nedal hostujícímu brankáři šanci.

1. FC Polešovice
Honza Andrýsek: Byla před náma velká výzva, protože prohrávat 30 minut před koncem bylo náročné. Vypadalo, že brána soupeře je zakletá. Ale myslím, že důležité bylo jakou sílu a odhodlanost hráči ukázali a dokázali zvítězit.

FK Lhota u Malenovic
Jaroslav Kuna - trenér: Zápas na velkém hřišti byl v první půli celkem vyrovnaný. Snad až ke konci poločasu nás domácí začali přehrávat. Domácí byli lepší, ale v konečném důsledku o výsledku podle mě rozhodla naše chyba při rohu, kdy padl 1. gól. Rozhodně to byl od nás lepší zápas než minulý týden, ale sráží nás fyzická nepřipravenost klíčových hráčů do ofenzivy.

M. Pavela [-] - P. Kaspřák [-] (85. R. Uherek [-] ) , F. Lapčík [-] (46. T. Gabriel [-] ) , T. Ficek [-] , E. Měšťánek [-] (69. M. Ficek [-] ) , O. Crla [-] , A. Jašek [-] , F. Silný [-] , A. Machala [-] , J. Náplava [-] , J. Stašek [-]

J. Mikeštík [-] - V. Bartoň [-] , M. Bartoň [-] , L. Mikeštík [-] (83. S. Bartoň [-] ) , D. Bartoň [-] , M. Knedla [-] , R. Střelec [-] , J. Králík [-] (46. D. Červenka [-] ) , M. Sadil [-] , J. Vávra [-] , Š. Válek [-]

ŽK: 52. J. Stašek - 11. M. Knedla , 18. L. Mikeštík , 32. J. Králík .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: NĚMEC Jiří - SVOBODA Ondřej (N), PROKOP Petr (N).