8.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

--

--

Vlčnovští fotbalisté vedení neudrželi a Polešovice tak zvítězily klasicky 1:2

11

Hostující fotbalisté otočili nepříznivý výovoj zápasu a dále tak obývají nejvyšší patra tabulky

Nedáš - dostaneš platilo i zde a vlčnovský Fibichr toho dokonale využil

Hostující fotbalisté se dostali do velké šance hned na začátku. Nebezpečně pálil Kaspřák, ale hned vzápětí se prosadil vlčnovský Fibichr. Polešovice tak opět prohrávaly jako první. Poté jsme byli svědky velkého množství nepřesností na obou stranách, spousty nakopávaných balónů a tak nikoho nemohlo překvapit, že již žádná branka v tomto poločase nepadla. Oba týmy tak šly do kabin za stavu 0:1.

Hosté zápas zdárně otočili

Ve druhém poločase do toho museli hosté trochu více šlápnout. V 65. minutě se tak prosadil hostující Machala, když hezkou střelou propálil vlčnovského brankáře. Domácí fotbalisté poté hrozili z brejkových situací a Polešovice se snažily prokombinovat do defenzivy domácích. Pak ale přišel trenérský majstrštyk v podání kouče Křivy. V 80. minutě poslal na hřiště Matyáše Ficka. Ten se ihned po minutě strávené na hřišti osamostatnil a prostřelil domácího brankáře. Polešovice tak nakonec dokázaly nepříznivý vývoj zápasu otočit a připsaly si tak další 3 body do tabulky.

1. FC Polešovice
Jiří Forman: Je to už naše dlouhodobá klasika, jako první inkasovat a pak dohánět výsledek. Co je oproti minulé sezóně pozitivní, že takové zápasy bychom dříve neurvali. Teď je získáváme a jako mančaft táhneme za jeden provaz. Zápas byl plný nepřesností, moc se nám nedařila kombinace a nebyli jsme prakticky schopní trefit branku. Zápas se urval silou vůle a o to je výhra cennější.

TJ Vlčnov
L. Machala [-] - J. Flasar [-] , P. Kašpařík [-] , L. Kolečkář [-] , M. Mikulec [-] - Š. Pešl [-] (68. P. Zemek [-] ) , J. Bednařík [-] , D. Machala [-] - J. Fibichr [-] , T. Duřil [-] (55. I. Hrbáček [-] ) - A. Moštěk [-]

M. Pavela [-] - J. Náplava [-] , P. Kaspřák [-] , T. Gabriel [-] (57. F. Lapčík [-] ) , E. Měšťánek [-] (80. M. Ficek [-] ) , J. Stašek [-] , A. Machala [-] , A. Jašek [-] (92. R. Uherek [-] ) , F. Silný [-] , R. Blaha [-] , T. Ficek [-]

Počet diváků: 76. Rozhodčí: FRIDRICH Denis - KUŽELA Radim (N), BĚHÁVKA Jiří (N).