9.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

Domácí fotbalisté zažívají skvělou sezónu a připisují si další vítězství

10

Hosté sice nehráli špatný zápas, ale i tak na body nedosáhli

Domácí rozhodli o svém vítězství hned v prvním poločase

V 19. minutě Pavela krásným zákrokem podržel čisté konto. Pro mnohé byly Prakšice v zápase i před zápasem outsiderem, ale na hřišti to tak nevypadalo. Ve 28. minutě domácí začali tlačit a chtěli potrápit gólmana. O minutu pozdějí se prosadil Crla, když svým typičkým volejem překonal brankáře. V 36. minutě už to bylo 2:0, když se prosadil zkušený Petr Kaspřák a nedal hostujícímu brankáři šanci. Ve 39. minutě na rozdíl třech branek, když se šťastným střelcem stal Erik Měšťánek. Rozdočí tak ukončil první poločas za stavu 3:0.

Hosté brzkým gólem na začátku poločasu snížili

Ihned po nastoupení do druhého poločasu ve 46. minutě se povedlo hostujícímu mužstvu zásluhou Sukupa, který se trefil k pravé tyči. Povedlo se jim tak zápas zkorigovat. V 67. minutě zápasu se do šance dostal opět Crla, když po krásné individuální akci nechal vyniknout hostujícího brankáře. Zápas tak skončil 3:1 pro domácí Uragán.

1. FC Polešovice
Vojtěch Filípek: Uragán předvedl působivý výkon, krásné akce, hezké góly. Prakšice taky nepředvedly špatný výkon. Na Loučkách se zatím soupeřům nedaří, což doufáme, že vydrží. 3 body zůstaly uhájeny.

M. Pavela [-] - P. Kaspřák [-] , J. Hasoň [-] (46. M. Ficek [-] ) , E. Měšťánek [-] (54. T. Gabriel [-] ) , T. Ficek [-] , A. Machala [-] , A. Jašek [-] , F. Silný [-] , R. Blaha [-] , O. Crla [-] , J. Stašek [-]

TJ Sokol Prakšice
J. Buráň [-] - L. Lysoněk [-] (46. R. Liška [-] ) , J. Dedík [-] (46. M. Helísek [-] ) , V. Gajdušek [-] (46. A. Jurák [-] ) , J. Vráblík [-] , J. Slavíček [-] (72. A. Karlík [-] ) , R. Sukup [-] , J. Dynka [-] , M. Řezníček [-] , J. Fijalík [-] , J. Roubal [-]

ŽK: 69. A. Jašek , 82. P. Kaspřák - 75. J. Roubal , 79. M. Řezníček , 90. J. Fijalík .
Počet diváků: 128. Rozhodčí: ZALABÁK Kamil - SVOBODA Ondřej (N), BABUŠÍK Josef (N).