10.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

4. P. Kuryliuk - 20. P. Štumbauer , 41. J. Komberec (vl.) , 44. P. Alexa (p.) , 61. A. Hošna
15

Fotbalisté Mokrého zvítězili v 10. kole III. třídy na hřišti Kamenného Újezdu 4:1 a po minulé výhře opět naplno bodovali. Domácí poslal do vedení už ve 4. minutě Petro Kuryliuk, vyrovnávací branka přišla ve 20. minutě, když se trefil Petr Štumbauer, druhý gól tečoval domácí hráč do své sítě. Třetí branku ještě před koncem poločasu vstřelil Petr Alexa z pokutového kopu. Ve druhém poločase už jen pojistil vítězství hostů Alan Hošna.

TJ Mokré
Facebook: Muži zvládli utkání na hřišti béčka TJ Sokol Kamenný Újezd, které se pro ně nevyvíjelo dobře po nedorozumění gólmana s obranou a brance domácích už ve čtvrté minutě. Přestože jsme měli více ze hry, chyběla nám přesnost a klid. Ve 20. minutě naštěstí uklidil odražený míč do sítě Petr Štumbauer, po další dvacetiminutovce změnil směr jeho další střely domácí hráč mimo dosah svého gólmana a do přestávky ještě Petr Alexa proměnil penaltu. Dvoubrankový náskok nám dal klid do druhé půle, která už postrádala fotbalovou kvalitu. Skóre uzavřel přesnou trefou Alan Hošna.